قوه قضاییه:

زندان رجایی شهر درحال تخلیه است

زندان رجایی شهر درحال تخلیه است به گزارش علم عدل، قوه قضاییه اعلام نمود: زندانیان زندان رجایی شهر درحال انتقال به زندانی دیگر هستند تا این زندان تعطیل شود.به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا، مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام نمود: در جهت اجرای مصوبات سفر استانی رئیس قوه قضاییه به استان البرز در تاریخ ۱۸ فروردین ماه، مقدمات تعطیلی زندان رجایی در حال انجام می باشد.

مطابق مصوبات سفر استانی رئیس قوه قضاییه به استان البرز و تاکیدات وی در مورد تعطیلی زندان رجایی شهر، زندانیان این زندان که در یکی از بهترین نقاط کرج قرار دارد درحال انتقال به زندانی دیگر هستند تا این زندان تعطیل شود.

حجت الاسلام محسنی اژه ای در جلسه شورای اداری استان البرز ضمن اشاره به مسائل و مشکلات ناظر بر زندان ها در این استان تصریح کرد: زندان رجایی شهر که در داخل شهر کرج است باید هر چه زودتر تعطیل و به خارج شهر منتقل شود و محل فعلی آن، از وضعیت زندان بودن خارج گردد و اقدامات متعاقب بعدی در برابر آن صورت گیرد.

همچنین رئیس دستگاه قضا در جلسه شورایعالی قوه قضاییه که در تاریخ ۲۱ فروردین ماه برگزار شد ضمن اشاره به لزوم ساماندهی زندان های مستقر در استان البرز به منظور رفاه حال ساکنان و مردم این استان، به رئیس سازمان زندان ها دستور داد تا تمهیدات و مقدمات لازم را برای تعطیلی زندان رجایی شهر و اقدامات متعاقب بعدی صورت دهد.

منبع:

1402/05/13
12:18:02
5.0 / 5
245
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت