رییس كمیسیون حمل و نقل شورای شهر عنوان كرد

علت تعلل در افتتاح پایانه شرق چیست؟

علت تعلل در افتتاح پایانه شرق چیست؟ علم عدل: رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران اعلام نمود که تعدد و تکثر اهداف و برنامه ها یک آفت مدیریتی است.


به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا، جعفر تشکری هاشمی بعد از استماع گزارش شهردار در مورد برنامه های حمل ونقلی اش اظهار داشت: زاکانی اهداف و برنامه های خوبی دارد و من می دانم که در تیم حمل و نقلی او مدیران شایسته و پرانرژی هستند که امیدواریم این برنامه ها محقق شود.
وی با اشاره به اینکه اما یکی از آفت های مدیریتی تعدد و کثرت اهداف و برنامه ها است بگونه ای که ما با اقیانوسی با عمق یک بند انگشت مواجه می شویم، اضافه کرد: همین مساله سبب می شود که در دراز مدت نتوانیم به همه اهداف برسیم. پس باید اهدافمان را کمتر نماییم و من بارها گفته ام که اگر در همین دوره مدیریت شهری قرارداد ۶۳۰ واگن قطعی شود این مساله برای مدیریت شهری قابل قبول است.
تشکری هاشمی با اشاره به اینکه بدون تعیین اولویت ها نمی توانیم به نتیجه دلخواه برسیم و دقت داشته باشید که ما در حالی از توسعه فعالیتهای مترو صحبت می نماییم و در مورد راه اندازی خط ۹، ۱۰ و ۱۱ حرف می زنیم که توسعه مترو بسیار هزینه بر شده، افزود: باید به جای توسعه خطوط به مساله اورهال دقت کنیم و بنا به قول خود شهرداری پارسال تنها ۱۷ رام قطار اورهال شده و برای سال جاری هم مقرر است ۲۹ رام قطار اورهال شود و این در حالیست که روزانه ۱۴۰ رام قطار در شبکه مترو فعال می باشند که اگر این قطارها درست اورهال شود بگونه ای که تأخیر و تعلل نداشته باشد می توانیم سهم جابجایی مسافر را بسیار افزایش دهیم.
وی با اشاره به اینکه هنوز کارخانه واگن سازی در خرید قطعات اورهال مترو به صورت جدی وارد نشده، اظهار داشت: بیان برخی مسائل، پیش پا افتاده به نظر می رسد؛ اما مهم می باشد همچون افتتاح پایانه جدید شرق که تنها با نصب چند پله برقی و تعویض شیشه های شکسته راه اندازی می شود اما جای سوال است که چرا تعلل می کنید؟ و یا در مورد سرویس مدارس دانش آموزان استثنایی، برای مدیریت شهری بد است که مقام قضایی ورود کند.
منبع:

1402/02/11
11:29:02
5.0 / 5
332
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت