برگزاری نمایشگاهی از محصولات حقوقی

برگزاری نمایشگاهی از محصولات حقوقی به گزارش علم عدل امروز طی مراسمی با حضور معاون علمی وفناوری رئیس جمهوری، با آغاز به کار نخستین نمایشگاه دستاوردهای حوزه حقوقی دستاوردهای ۱۶ شرکت در این عرصه معرفی می شود.


به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا، محمد غلامی، مدیر اجرایی پردیس نوآوری های حقوقی و قضایی در حاشیه نخستین نمایشگاه دستاوردهای حوزه فناوری های حقوقی و قضایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پردیس حقوقی و قضایی در مهرماه سال قبل با حضور حجت الاسلام رئیسی رئیس قوه قضاییه وقت، با هدف ایجاد ارتباط میان شرکتهای بخش خصوصی با قوه قضاییه برای حل مسائل این قوه افتتاح شد.
وی افزود: در این خصوص امروز نخستین نمایشگاه عرضه محصولات نوآورانه قوه قضاییه برگزار شد و طی فراخوانی، از ۳۰ شرکت دانش بنیان دعوت به عمل آمد تا محصولات خویش را در این نمایشگاه عرضه کنند.
وی ابراز امیدواری کرد که این نمایشگاه بتواند در جهت توسعه فناوری و نوآوری در قوه قضاییه مؤثر باشد و چالش های مردم را در این خصوص مرتفع کنند.
غلامی با اشاره به اینکه در این پردیس ۱۶ شرکت مستقر شده اند، خاطرنشان کرد: ولی فعالیتهای این پردیس محدود به شرکتهای مستقر در آن نیست، بلکه اکوسیستمی از تمامی شرکتهای دانش بنیان و استارت آپ های حوزه نوآوری و حقوقی تشکیل شده است که بخشی از این اکوسیستم در این مجموعه مستقر هستند و بخش دیگر در خارج از پردیس مشغول به فعالیت هستند، ولی در اکوسیستمی که ما تشکیل دادیم، از همه ظرفیت ها استفاده می نماییم.
به قول وی دستاوردهای عرضه شده هم برای شرکتهای مستقر در پردیس نوآوری حقوقی و قضایی و هم شرکتهای خارج از پردیس است.
مدیر اجرایی پردیس نوآوری حقوقی و قضایی به دستاوردهای عرضه شده در این نمایشگاه اشاره نمود و اظهار داشت: محصولات عرضه شده در حوزه های فرآیندسازی های قوه قضاییه، احراز هویت، کاداست و چالش های پزشکی قانونی می باشد.
منبع:

1401/02/31
21:26:02
5.0 / 5
211
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت