واکنش نمایندگان به ابلاغ رای قطعی خلع ید هفت تپه به دولت و خریدار

واکنش نمایندگان به ابلاغ رای قطعی خلع ید هفت تپه به دولت و خریدار سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از ابلاغ رای قطعی خلع ید هفت تپه به دولت و خریدار آگاهی داد.


به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا، سید نظام الدین موسوی نماینده تهران در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: «رای قطعی شعبه ۵۵ حقوقی تهران دایر بر خلع ید ⁧‫هفت تپه‬⁩ به دولت و خریدار ابلاغ گردید.
بر این اساس مالکیت هفت تپه از خریدار خلع ید و به دولت واگذار می شود و این مجتمع به بیت المال بازمی گردد.
تبریک مجدد به کارگران صبور هفت تپه و تشکر از درایت جناب آقای اژه ای رئیس محترم قوه قضاییه.»
همچنین احمد نادری نماینده تهران نیز در همین باره در توییتی نوشت: «رای قطعی شعبه ۵۵ حقوقی تهران برای خلع ید ⁧‫هفت تپه‬⁩ ابلاغ گردید. مالکیت هفت تپه از اسدبیگی خلع ید و به دولت و بیت المال بازمی گردد.
ابرمتهم به فساد بداند که کوشش های مذبوحانه اش برای اعاده دادرسی به جایی نخواهد رسید. تغییری در ریل قوه قضائیه برای مبارزه با فساد اتفاق نیفتاده است.»
همچنین محمد کعب عمیر نماینده شوش نوشت: «ابلاغ رأی خلع ید ⁧‫هفت تپه‬⁩ به دولت و خریدار که نتیجه پیگیری های گسترده در کارخانه، استان و سطح ملی است، موجب خوشی ⁧‫کارگران‬⁩ گردید. پس لازم است جهت پیش گیری از هرگونه مشکل در امر تولید و همین طور معیشت کارگران سریعا تصمیم مقتضی در مورد مدیریت شرکت از طرف ⁧‫دولت‬⁩ محترم اعلام گردد.»1400/06/01
10:02:52
5.0 / 5
311
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت