خفاش شب فردیس دستگیر شد

خفاش شب فردیس دستگیر شد البرز دادستان عمومی و انقلاب فردیس از بازداشت فردی اطلاع داد که در پوشش مسافرکش مبادرت به آزار جنسی بانوان در این شهرستان می کرد.


حسین ناصرخاکی اظهار داشت: با وصول برخی گزارش ها به دادستانی فردیس، در خصوص آدم ربایی و مزاحمت برای بانوان و سرقت و عنف و تهدید با چاقو توسط فردی در پوشش مسافرکش، دستور قضایی برای شناسایی و بازداشت متهم صادر شد که با اقدامات فنی و تعقیب مناسب، متهم با نام «س. م» دستگیر شد.
به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا، به نقل از دادگستری البرز، وی با اشاره به اینکه تابحال سه نفر از شهروندان طرح شکایت کرده اند در مورد روش این فرد که به «خفاش شب فردیس» معروف شده توضیح داد: این متهم، زنان جوان را بعنوان مسافرکش با خودروی«پراید مشکی» سوار می کرده و در حالیکه تمام شیشه های خودرو پایین بوده بعد از طی مسافتی، شیشه های دودی خودرو را بالا داده و با تغییر مسیر و آدم ربایی، در نقطه خلوتی توقف می کرده است.
وی ادامه داد: با عنایت به دستکاری درب خوردو، امکان فرار برای بزه دیدگان میسر نبوده و متهم با تهدید از راه چاقو، علاوه بر سرقت اموال بزه دیدگان، مبادرت به تعدی جنسی نسبت به آنها می کرد.
ناصرخاکی ضمن اشاره به این که این فرد بعد از انجام نیت شیطانی خود، بزه دیدگان را رها می کرده متذکر شد: در اینباره تابحال سه شاکی شناسایی شده اند اما با عنایت به نوع ارتکاب بزه و ادله موجود امکان وجود سایر بزه دیدگان وجود دارد.
وی از صدور دستور قضایی برای انتشار عمومی تصویر متهم بر مبنای ماده ۹۶ قانون آیین دادرسی کیفری اطلاع داد و اظهار داشت: افراد بزه دیده می توانند برای طرح شکایت با حفظ محرمانگی هویت آنها، به دادسرای عمومی و انقلاب فردیس رجوع کنند.




منبع:

1400/03/01
22:01:16
5.0 / 5
295
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت