بازدید دادستان تهران از دادسرای ناحیه ۸

بازدید دادستان تهران از دادسرای ناحیه ۸ علم عدل: دادستان تهران از دادسرای ناحیه 8 بازدید نمود.به گزارش علم عدل به نقل از قوه قضاییه، علی صالحی در این بازدید بر تکریم مردم و حل مشکلات مراجعان به عنوان با اهمیت ترین اولویت دستگاه قضایی تاکید کرد.

دادستان تهران، در بازدید از بخش های مختلف دادسرای ناحیه ۸، ضمن اطلاع از کارهای انجام شده، از نزدیک در جریان عملکرد این مجموعه و نحوه رسیدگی به پرونده های قضایی قرار گرفت و سفارش ها و تذکرات لازم را خطاب به کارکنان و مسئولان ارائه کرد.

وی بر تسریع همراه با دقت در رسیدگی های قضایی تاکید و حفظ کرامت مراجعان و سرعت در رسیدگی ها را اولویت تمام قضات و کارکنان عنوان نمود.

صالحی در دیدار و گفت و گو با قضات و کارکنان اداری، بر لزوم کوتاه شدن مدت زمان رسیدگی به پرونده ها، حفظ نظم و انضباط در محیط کار و رعایت اصول و دستورالعمل‎های بایگانی تاکید کرد.

وی ضمن رسیدگی به درخواست ها و مشکلات قضات و کارکنان دادسرا، اشاره کرد: همکاران قضایی و اداری با حفظ روحیه جهادی، تمام تلاش خودرا در راستای کوتان شده مدت زمان رسیدگی ها و تکریم مراجعان به کار گیرند.

دادستان تهران همین طور در دیدار چهره به چهره با برخی از مراجعان، در جریان مشکلات و مطالبات آنها قرار گرفت و دستور رسیدگی های لازم را صادر کرد.

صالحی در این بازدید ضمن ابلاغ سلام و قدردانی رییس قوه قضاییه به همکاران قضایی و اداری، برخی از نیروهای دادسرای ناحیه ۸ را با اعطای لوح، مورد تقدیر قرار داد.
1401/11/03
08:19:21
5.0 / 5
249
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت