امام جمعه ساوه:

اعتماد عمومی با رعایت حقوق شهروندی محقق می شود

اعتماد عمومی با رعایت حقوق شهروندی محقق می شود به گزارش علم عدل امام جمعه ساوه اظهار داشت: اعتماد عمومی با اهمیت ترین سرمایه و نیاز کشور است و این مهم با آشنایی و رعایت حقوق شهروندی محقق می شود.به گزارش علم عدل به نقل از مهر، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی عصر چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی ساوه با اشاره به ضرورت رعایت حقوق شهروندی اظهار داشت: اعتماد عمومی با اهمیت ترین سرمایه و نیاز کشور است و این مهم در سایه رعایت حقوق شهروندی و اعتماد عمومی محقق می شود.
وی اضافه کرد: عدم آشنایی مردم با حقوق شهروندی زمینه ساز بروز لطمه های جدی خواهد شد باید اقداماتی در جهت آشنایی بیشتر مردم با حقوق شهروندی صورت گیرد و بحث حقوق شهروندی در زمینه فرهنگی، سیاسی، قضائی تعریف می شود که همه آنها با آموزش محقق می شوند.
امام جمعه ساوه اشاره کرد: بحث ارتقا محتوای معنوی، مذهبی، رفتار اجتماعی و ورزشی برای مهد کودک ها و بحث و بررسی درباب آموزش و رعایت حقوق شهروندی از مصوبات امروز جلسه شورای فرهنگ عمومی است و کودکان سرمایه های آینده هستند. در دوران مهدکودک بهترین فرصت برای آموزش و تربیت صحیح است بدین سبب توجه به کیفیت و محتوای آموزشی در این دوران لازم است.
حسینی بیان کرد: علاوه بر توجه به محتوای آموزشی، برگزاری دوره های آموزشی برای مربیان مهدکودک ضروری بوده تا با آموزش های مؤثر و در سایه نظارت دقیق شاهد تربیت نسلی توانمند باشیم.
امام جمعه ساوه اشاره کرد: شورای فرهنگ عمومی فقط جنبه مشورتی ندارد بلکه یک شورای سیاست گذاری در زمینه فرهنگ بوده و مصوبات آن لازم الاجراست و باید سیاستگذاری های فرهنگی باتوجه به نگاهی که این شورا تبیین می کند، تنظیم و اجرا شوند.
وی اضافه کرد: تحولات افغانستان و برخی کشورهای دیگر را می بینیم باید به ۸ سال دفاع مقدس خود افتخار نماییم که در طول ۸ سال تمام کشورهای استعماری در مقابل ما ایستادند نه فقط تسلیم نشدیم بلکه از ملیت های مختلف اسیر داشتیم.
امام جمعه ساوه اظهار داشت: خوشبختانه اقدامات خوبی در زمینه کرونا صورت گرفته و در حال انجام می باشد باید واکسیناسیون عمومی صورت بگیرد که شاهد تعطیلی صنوف نباشیم.


منبع:

1400/06/19
13:31:51
5.0 / 5
292
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت