رئیس دادگاه عمومی بخش اروندكنارخبرداد:

صدور حكم محكومیت شهردار پیشین و ۳ عضو شورای شهر اروند كنار

صدور حكم محكومیت شهردار پیشین و ۳ عضو شورای شهر اروند كنار علم عدل: ابادان - رئیس دادگاه عمومی بخش اروندكنار از صدور حكم محكومیت و تحمل حبس شهردار و سه عضو شورای شهر اروندكنار آگاهی داد.غلامحسن دهش در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این خبر اظهار داشت: سپس دریافت گزارشی در خرداد ماه امسال در خصوص بروز تخلفات مالی از طرف شهردار وقت و اعضای شورای شهر اروندكنار پرونده قضایی در این خصوص تشكیل و دستورات لازم برای بررسی سوژه و انجام تحقیقات صادر شد.
وی ادامه داد: تحقیقات صورت گرفته حكایت از این داشت كه از راه سندسازی و جعل سند مبالغی از حساب شهرداری اروندكنار برداشت شده و این وجوه ماخوذه میان شهردار وقت و سه عضو شورای شهر اروندكنار تقسیم شد.
دهش اظهار نمود: باتوجه به اینكه وقوع جرم و بزه محرز و مسلم بود سپس انجام تحقیقات و بازجویی از متهمان حكم به تحمل حبس هر كدام از متهمان صادر شد. در زمان حاضر این افراد با قید ضمانت آزادند و رای صادره به آنها ابلاغ گردید و ظرف مهلت ۲۰ روز حق اعتراض و تجدید نظرخواهی به حكم صادره را دارند.
به گفته رئیس دادگاه عمومی بخش اروندكنار، در صورت اعتراض، پرونده برای رسیدگی به دادگاه تجدید نظر استان خوزستان ارسال میگردد.

1397/08/25
18:45:18
5.0 / 5
4937
تگهای خبر: ابلاغ , پرونده , جرم , حبس
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت