قابل توجه داوطلبان مرحله اول آزمون كادر اداری قوه قضاییه؛

آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین، رسیدگی به نقصها پرونده

آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین، رسیدگی به نقصها پرونده علم عدل: امور اداری و استخدامی كاركنان قوه قضاییه بابیان اینكه افرادی كه بعد از شركت در مصاحبه، حدنصاب لازم را كسب نكردند، فرصت مجدد دارند، اعلام نمود: برگزاری مجدد مصاحبه تخصصی برای مردودین آغازشده است.


به گزارش علم عدل به نقل از معاونت منابع انسانی قوه قضائیه، امور اداری و استخدامی كاركنان اداری قوه قضاییه بابیان اینكه افرادی كه بعد از شركت در مصاحبه، حدنصاب لازم راكسب نكردند، فرصت مصاحبه مجدد دارند، اعلام نمود: « فرایند برگزاری مجدد مصاحبه تخصصی برای مردودین این مرحله شروع شده است.

درمورد بررسی نقصها پرونده و عدم انطباق با مدارك مورد نیاز، نتیجه بررسی به استان ها اعلام و بزودی افراد واجد شرایط جهت مصاحبه دعوت خواهند شد. البته یكسری از نقصها مربوط به سهمیه ها و شرایط بومی بودن به منظور بررسی و اعلام نظر به سازمان سنجش و آموزش كشور ارجاع شده است. لازم به ذكر است بعد از حصول نتیجه، مراتب از جانب دادگستری استان ها به این افراد اعلام خواهد شد و نیاز به پیگیری از جانب این امور نمی باشد.

پذیرفته شدگان جهت كسب اطلاعات بیشتر می توانند با استفاده از سایت معاونت منابع انسانی به نشانی www.qazahrm.ir و پیام رسان سروش sapp.ir/qazahrm اخبار مرتبط را پیگیری نمایند.»

1397/08/17
22:32:43
5.0 / 5
5329
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت