رئیس كل دادگستری استان تهران به مهر خبرداد:

صدورحكم تعداد دیگری از متهمان به اختلال اقتصادی تاپایان هفته

صدورحكم تعداد دیگری از متهمان به اختلال اقتصادی تاپایان هفته علم عدل: رئیس كل دادگستری استان تهران از صدور حكم تعداد دیگری از متهمان پرونده های اقتصادی اخیر تا آخر هفته خبرداد.


غلامحسین اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد آخرین وضعیت پرونده های اختلال اقتصادی اظهار داشت: برای بعضی از متهمان این پرونده ها حكم صادر شده و برای عده دیگری هم بر مبنای پیش بینی ها احیانا تا آخر این هفته حكم صادر خواهد شد. به گزارش علم عدل به نقل از مهر، از زمان تشكیل شعب ویژه كه حدود سه ماه می گذرد، تابحال ۶۱ كیفرخواست در این بازه زمانی ماه صادر شده و حدود ۱۵۰ نفر در این كیفرخواست ها تعقیب شدند.همچنین بر حسب این كیفرخواست ها، تا كنون سه نفر محكوم به اعدام شدند، حكم سی نفر هم در ارتباط با پرونده های ارزی در حال اجرا می باشد و علاوه بر این ۲۰ پرونده مهم هم در شعبات ویژه مفتوح است.

رئیس كل دادگستری استان تهران در مورد آخرین وضعیت پرونده تخلفات خودرو اظهار داشت: این پرونده چندین بخش و لایه دارد كه هنوز به دادگاه ارسال نشده است. پرونده موسوم به جاسوسان محیط زیستی آماده ارسال به دادگاه اسماعیلی در پاسخ به این سوال كه با عنایت به صدور كیفرخواست برای تعدادی از متهمان پرونده موسوم به جاسوسی محیط زیست، این پرونده ها اكنون در چه مرحله ای قرار دارد؟ اظهار داشت: حسب اعلام دادستان، این پرونده آماده ارسال به دادگاه است اما هنوز واصل نشده است.

1397/07/23
15:36:57
5.0 / 5
5070
تگهای خبر: پرونده , حكم , دادستان , دادگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت