با دستور مقام قضایی؛

عضو هتاك شورای شهر نیشابور بازداشت شد

عضو هتاك شورای شهر نیشابور بازداشت شد علم عدل: مشهد- عضو هتاك شورای شهر نیشابور با دستور قضایی بازداشت و روانه زندان شد.به گزارش علم عدل به نقل از مهر، بعد از هتاكی یكی از اعضای شورای شهر نیشابور به مقدسات و اعتراض گسترده مردمی، این فرد ظهر شنبه با دستور قضایی بازداشت شد.
دادگستری خراسان رضوی در این خصوص اعلام كردانتشار خبر تاسف بار توهین یكی از اعضاء شورای شهر نیشابور به مقدسات و عزاداران حسینی كه موجی از اعتراضات عمومی را به دنبال داشت؛ رئیس كل دادگستری خراسان رضوی دستورات لازم را خطاب به دادستان عمومی و انقلاب مركز استان و همینطور دادستان عمومی و انقلاب نیشابور در خصوص رسیدگی سریع و دقیق به این مساله صادر كرد.
بر این اساس و در پاسخ به در خواست هیات های عزاداری، علما، روحانیت و اقشار جامعه و در جهت اجرای وظایف شرعی و قانونی و بعد از صدور دستور قضایی؛ اقدامات قانونی لازم در این زمینه به انجام رسید و فرد هتاك مورد تعقیب قرار گرفت و بامداد امروز با صدور قرار قانونی بازداشت شد.
در این اطلاعیه همینطور با اشاره به توطئه های دشمنان با هدف تولید تفرقه و بی نظمی در جامعه، ضمن محكوم كردن این اقدام هتاكانه از عموم عزاداران حسینی و مردم شریف، مومن و انقلابی خواسته شده تا ضمن حفظ آرامش و هوشیاری، به دستگاه قضایی در اجرای عدالت و دفاع از حقوق عامه كمك كنند.

1397/07/01
23:50:22
5.0 / 5
5383
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت