مهر خبر می دهد؛

انبار داروهای احتكار شده متعلق به فرزند یكی از وزرای سابق است

انبار داروهای احتكار شده متعلق به فرزند یكی از وزرای سابق است علم عدل: انبار داروهای احتكار شده در اطراف تهران متعلق به دختر یكی از وزرای دولت یازدهم بوده است.


به گزارش علم عدل به نقل از مهر، هفته گذشته یك انبار داروی احتكار شده در اطراف تهران شناسایی شد.بر اساس پیگیری های خبرنگار مهر، گفته می گردد این انبار متعلق به دختر یكی از وزرای دولت یازدهم است.سید یاسر رایگانی، سخنگوی تعزیرات در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی این كه گفته می گردد انبار داروهای احتكار شده كه به تازگی كشف شده، مربوط به یكی از افراد وابسته به دولت یازدهم است، اظهار نمود: اینكه پرونده مزبور به یكی از افراد دولت وابستگی داشته باشد، در روند رسیدگی تاثیری ندارد و انبار مكشوفه مربوط به هر كسی باشد، رسیدگی می گردد.
سخنگوی تعزیرات افزود: ازاین رو پرونده مزبور در دست رسیدگی است و بزودی هم حكم آن صادر می گردد.
رایگانی توضیح داد: متاسفانه تعداد زیادی از این داروها تاریخ مصرف گذشته بوده است و خانمی كه این انبار متعلق به وی بوده، اجازه فعالیت در این حوزه را نداشته و تداخل صنفی صورت گرفته است.
وی افزود: بخش زیادی از این داروها قابلیت استفاده ندارد و به همین نیت هم نگهداری شده بود تا دوباره به بازار ارائه شود كه از توزیع آن جلوگیری كردیم.
رایگانی اظهار داشت: بار دیگر تاكید می كنم اینكه پرونده نسبتی با كسی داشته باشد تاثیری در روند رسیدگی ندارد.

1397/05/21
13:42:25
5.0 / 5
5117
تگهای خبر: پرونده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت