مهر گزارش می دهد؛

چك، خانواده 3 نفره را روانه زندان كرد، كودك ۳ ساله در زندان

چك، خانواده 3 نفره را روانه زندان كرد، كودك ۳ ساله در زندان علم عدل: قرار بود با خرید وسایل جدید، به آرایشگاه خود رونق ببخشد اما موعد چك فرا می رسد و محمد بابت عدم پرداخت، روانه زندان می گردد.به گزارش علم عدل به نقل از مهر، آمارهای رسمی می گویند ۷۵ درصد زندانیان جرائم غیر عمد به علت ناتوانی در پرداخت تعهد چك، روانه زندان می شوند. یكی از این زندانیانی كه اكنون به علت عدم پرداخت بدهی خود پشت میله های زندان است، محمد است. جوانی كه برای ادامه زندگی و كسب و كار اقدام به خرید وسایل آرایشگاه مردانه می كند.
وسایل كار خریداری شده و محمد مشغول به كار می شود، محمد با همه سختی ها مشغول به كار بود تا اینكه موعد چك ها فرا می رسد و او كه ناتوان در پرداخت بدهی خود بود، به دنبال شكایت خصوصی روانه زندان می گردد.
كودك خردسال در زندان
داستان زندگی محمد به همین بد بیاری در كار ختم نمی گردد چون كه همسر او هم به علت صدور چك بلامحل زندانی می گردد.
همسر محمد باوجود بارداری، روانه زند ان می گردد و به علت پیچیدگی پرونده اش هم اكنون فرزند سه ساله اش نزد وی در زندان است و به جای كشیدن آرزوهای رنگی دوران بچگی، اكنون با مادرش روزهای زندان را شب می كند.
محمد كه یكی از ۱۸ هزار زندانی جرائم غیر عمد است، اكنون به علت بدهی ۱۱ میلیون تومانی در زندان است و اگر او بتواند با پرداخت بدهی خود از زندان آزاد شود، می تواند كودك خردسالش را از زندان بیرون آورده و تا آزادی همسرش، نزد خود نگه دارد.
خیرینی كه تمایل به آزادی این زندانی نیازمند دارند، می توانند كمك های نقدی خویش را با ورود به درگاه اینترنتی https: //idpay.ir/setad-diyeh و تحریر تیتر این خبر در قسمت توضیحات، مبلغ مد نظر خویش را به حساب ستاد دیه كشور واریز كرده و در ثواب این كار نیك شریك باشند.
همچنین خیرین می توانند كمك های نقدی خویش را به شماره حساب های ستاد دیه كشور به قرار ۷۴/۷۴ بانك ملت شعبه مستقل مركزی، ۷۷۷۷ بانك تجارت شعبه مركزی، ۸۸۸۸ بانك صادرات شعبه مركزی یا ۵۵۵۵۵ بانك ملی واریز كرده و برای اختصاص مبلغ پرداختی جهت آزادی فرد یادشده فیش پرداختی را با تحریر مبحث كمك انجام شده به شماره ۸۸۹۱۶۰۱۱ دورنگار كنند.
روابط عمومی ستاد دیه كشور با تلفن تماس ۱۵ ــ ۸۸۹۱۶۰۱۲ پاسخگوی سئوالات شما در این زمینه خواهد بود.


1397/03/22
14:24:56
5.0 / 5
5234
تگهای خبر: آزادی , زندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت