در دیدار دادستان كل كشور با دادستان كل پاكستان تاكید شد؛

كاهش تحركات اشرار و گروه های تروریستی با همكاری پاكستان و ایران

كاهش تحركات اشرار و گروه های تروریستی با همكاری پاكستان و ایران علم عدل: دادستان كل كشور در دیدار با دادستان كل پاكستان اظهار داشت: تحركات اشرار و گروه های تروریستی با همكاری های دو كشور كاهش پیدا كرده است، ولی بیشتر از این می توان در این زمینه همكاری داشت.


به گزارش علم عدل به نقل از مهر، اشتر آصف علی دادستان كل پاكستان و هیئت همراه بامداد امروز با حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان كل كشورمان دیدار و گفتگو نمود. حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان كل كشور ضمن ابراز خرسندی از این دیدار اظهار نمود: جمهوری اسلامی ایران نگاه ویژه ای به كشور دوست و همسایه خود جمهوری پاكستان دارد و این سفرها در تحكیم روابط دو كشور موثر خواهد بود.

وی ادامه داد: علایق بین دو كشور با برخورداری و مشتركات دینی و فرهنگی امری غیرقابل انكار است كه این علایق مقامات مسئول در كشور را برای تعامل و همگرایی دو كشور مسئول و مكلف می سازد.

دادستان كل كشور اضافه كرد: شاهدیم عده خیلی از برادران عزیزما در كشمیر مورد ظلم قرار گرفتند و این امر به گونه ای است كه مورد توجه مقام معظم رهبری قرار گرفته و مكررا دستور پیگیری داده اند.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری ادامه داد: تحركات اشرار و گروه های تروریستی با همكاری های دو كشور كاهش پیدا كرده است، ولی بیشتر از این می توان در این زمینه همكاری داشت.
دادستان كل كشور اظهار داشت: به تازگی یكی از پاسگاه های كشور ما مورد تعرض قرار گرفت و چهار نفر از مرزبانان ما به شهادت رسیدند كه در این زمینه اقتضا دارد موافقت نامه ها مورد توجه قرارگیرد، ولی از سوی برادران عزیزمان در كشور پاكستان اهتمام برای پیگیری این تفاهمنامه ها كمتر دیده می گردد.

وی اظهار نمود: باوجود موافقت نامه ای كه چهارسال پیش برای انتقال محكومین داشتیم اما این مورد كمتر مورد توجه قرار گرفته و به استرداد محكومان ایرانی در پاكستان جامه عمل پوشانده نشده است.

1397/02/22
19:04:04
5.0 / 5
5271
تگهای خبر: دادستان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت