طی نامه ای به معاون حقوق عمومی مطرح شد

دستور ویژه دادستان كل كشور به دنبال اقدام توهین آمیز شركت سامسونگ

دستور ویژه دادستان كل كشور به دنبال اقدام توهین آمیز شركت سامسونگ علم عدل: به دنبال اقدام توهین آمیز شركت سامسونگ با ورزشكاران كشورمان دادستان كل كشور طی دستور ویژه ای به معاون خود در حقوق عمومی خواهان پیگیری ویژه مبحث شد.به گزارش علم عدل به نقل از روابط عمومی دادستانی كل كشور، به دنبال اقدام توهین آمیز شركت سامسونگ با ورزشكاران كشورمان حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان كل كشور طی دستور ویژه ای به معاون خود در حقوق عمومی خواهان پیگیری ویژه مبحث شد.
در این نامه آمده است: به دنبال اقدام توهین آمیز شركت سامسونگ كره جنوبی با ورزشكاران عزیزمان كه نماینده ملت بزرگ و رشید ایران اسلامی هستند و به دنبال آثار سوء سیاسی و اجتماعی آن در سطح بین المللی و با عنایت به كسب منافع سرشار سالانه شركت مذكور از فروش محصولات خود در جمهوری اسلامی ایران، مقرر می دارد در نخستین فرصت مدیر شركت سامسونگ در ایران احضار و نسبت به موضوع، دریافت توضیح و بررسی صورت گیرد.
چنانچه متعهد به جبران خسارت معنوی به نحو متناسب با اقدام اهانت آمیز خود شدند، زمان مناسبی را تعیین و به مركز شركت اعلام كنند.
در غیراینصورت شركت سامسونگ بعنوان شخصیت حقوقی و در اجرای بند الف ماده ۸ و مواد ۱۱، ۱۴ و ۶۸۸ قانون آیین دادرسی كیفری و مواد ۲۰ و ۱۴۳ قانون مجازات اسلامی به دادسرای عمومی و انقلاب تهران جهت بررسی مبحث معرفی شوند.
گزارش اقدامات صورت گرفته به اینجانب عرضه شود.


1396/11/24
14:14:43
5.0 / 5
5099
تگهای خبر: اسلامی , دادستان , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت