دادستان كل كشور خواستار شد؛

متهمان فاقد سابقه كیفری آشوب های اخیر مشمول رافت اسلامی شوند

متهمان فاقد سابقه كیفری آشوب های اخیر مشمول رافت اسلامی شوند علم عدل: دادستان كل كشور خطاب به دادستان های استان ها اظهار داشت: نسبت به دستگیرشدگان و متهمان فاقد سابقه كیفری بر مبنای قانون همراه با رافت اسلامی و نسبت به عوامل اصلی با قاطعیت باشید.


به گزارش علم عدل به نقل از مهر، حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری دادستان كل كشور طی نامه ای خطاب به دادستان های عمومی، انقلاب و نظامی سراسر كشور از تلاش های آن ها به منظور هدایت و پشتیبانی از نیروهای امنیتی و انتظامی و مرزبندی در رفتار با معترضین و برخورد با مجرمین در اغتشاشات و ناآرامی های اخیر قدردانی كرد. متن پیام دادستان كل كشور به شرح ذیل است:
بسمه تعالیدادستان های محترم عمومی، انقلاب و نظامی سراسر كشوربا سلام و تحیتحوادث اخیر كه در آن مطالبه به حق مردمی از جانب بعضی از عوامل منحرف مصادره و به سمت و سوی اغتشاش و ارتكاب جرم پیش رفت، مُهر تاییدی بود بر اینكه امنیت نعمتی است مجهول كه تا مخدوش نگردیده قدر آن شناخته نمی گردد و دشمنان قسم خورده این انقلاب همواره مترصد اختلال در امنیت كشور و ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی بوده و از هر فرصتی بهره برده و خواهند كرد و ما هم به حكم وظیفه الهی و انقلابی مكلفیم در برابر نقشه های دشمن ایستاده و با صلابت و اقتدار مانع شویم این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتم. از آنجائیكه حضور به وقت و توام با اقتدار و شجاعت دادستان های محترم عمومی، انقلاب و نظامی سراسر كشور در هدایت و پشتیبانی از نیروهای امنیتی و انتظامی و مرزبندی در رفتار با معترضین و برخورد با مجرمین یكی از عوامل موثر در برگشت آرامش و امنیت بوده و موجبات رضایتمندی مردم و مسئولین را فراهم نموده است، لازم می دانم از تلاش و حضور مستمر و حسن تدبیر و مدیریت آن ها و همینطور از ایثارگری و تلاش و زحمات نیروهای امنیتی و انتظامی در برقراری آرامش سپاسگزاری نمایم. ضمنا همانگونه كه اعلام گردید نسبت به دستگیر شدگان و متهمان فاقد سابقه كیفری بر مبنای قانون همراه با رافت اسلامی و نسبت به عوامل اصلی از قبیل مرتبطین با بیگانگان و مرتكبین قتل و تخریب و تحریق بر مبنای قانون و توام با قاطعیت و سرعت رسیدگی و همچنان مراقب حركات و توطئه های دشمنان و بدخواهان اسلام و انقلاب باشید. توفیق شما را در خدمت بیشتر به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از پیشگاه خداوند متعال مسئلت دارم. محمد جعفر منتظری

1396/10/22
22:59:06
5.0 / 5
5287
تگهای خبر: دادستان , قانون , متهم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت