معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دادگستری:

تعامل وزارت دادگستری و معاونت حقوقی رئیس جمهور افزایش می یابد

تعامل وزارت دادگستری و معاونت حقوقی رئیس جمهور افزایش می یابد علم عدل: اهواز - معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دادگستری اظهار داشت: كارگروهی برای افزایش تعامل این وزارتخانه و معاونت حقوقی رئیس جمهور تولید می گردد.به گزارش علم عدل به نقل از مهر، میرهادی قره سید رومیانی پیش از ظهر امروز در همایش سراسری وكلای كشور در اهواز اظهار نمود: سلام مودت وزیر دادگستری را به حاضران ابلاغ می كنم و با عنایت به تشكیل شورای عالی قضایی در ایلام، فرصت حضور در این برنامه را نداشت.
وی اضافه كرد: ۲۸ معضل و دغدغه را وكلا احصاء كردند كه در حوزه كاری خودشان وجود دارد و باید در مورد آنها تدبیر شود. نكته بسیار مهمی كه هست، دولت تدبیر و امید دولتی حقوقی است و این انتظار از حقوقدانان وجود دارد كه منویات مقام معظم رهبری و تدابیر رئیس جمهوری در حوزه حقوقی را محقق كنند
رومیانی خاطرنشان كرد: نورافكن ها باید به واسطه متخصصان امر حقوقی روشن شود كه این نورافكن های آگاه بخشی و اطلاع رسانی، می تواند به نحو احسن توسط وكلا در حوزه قضایی و همه دستگاه های اجرایی انجام شود.
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دادگستری با اشاره به پذیرش نقد همه وكلا و افراد حقوقی اظهار داشت: اصلاح مشكلات پیش روی حوزه وكلا یكی از موضوعات است و می توان موضوعات گسترده تری را دنبال كرد.
رومیانی بیان كرد: در وزارت دادگستری به این جمع بندی رسیدیم كه كارگروهی را تشكیل بدهیم و ارتباط وزارت دادگستری و معاونت حقوقی ریاست جمهوری گسترش یابد و موضوعات مطرح شده از جانب اتحادیه را احصاء و راهكار برون رفت آن را عرضه می نماییم.
وی اظهار داشت: امیدوارم شاهد روزی باشیم كه تمام دغدغه های بزرگ جامعه وكالت از بین برود و این استقلال هم با نهایت زیبایی محقق شود.


1396/10/07
20:45:41
5.0 / 5
5491
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت