یادداشت رسمی ایران به آمریكا

یادداشت رسمی ایران به آمریكا به گزارش علم عدل ایران با ارسال یادداشت اعتراضی به سفارت پاكستان بعنوان حافظ منافع ایران در آمریكا نسبت به قتل یك جوان ایرانی توسط پلیس آمریكا، خواهان رسیدگی سریع به این عمل جنایی شد.


به گزارش علم عدل به نقل از مهر، در یادداشت دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در واشنگتن آمده است: آگاه شدیم كه متاسفانه بیژن قیصر 25 ساله در اثر شلیك بدون دلیل پلیس كشته شده است.

در این یادداشت افزوده شده است: پلیس اعلام می كند كه او بعد از تصادف، فرار كرده اما شواهد و اتومبیل او نشانی از تصادف ندارد و تا كنون هم پلیس دلیلی را برای شلیك سه گلوله به سر مقتول كه به قول یكی از شاهدان در فاصله نزدیك انجام شده، عرضه نداده است.

یادداشت اعتراضی جمهوری اسلامی ایران می افزاید: اگر پلیس یك كشور اسلامی چنین عمل جنایی را مرتكب شده بود، وزارت امورخارجه آمریكا این اقدام را یك عمل تروریستی می دانست و به سرعت محكوم می كرد اما حال كه پلیس خودشان یك تبعه خارجی را مورد هدف قرار داده است، هیچ صدایی از آن ها به گوش نمی رسد.

در ادامه این یادداشت آمده است: در موارد دیگر جنایی، در كمتر از 48 ساعت خبر رویداد منتشر و تحقیقات آغاز می گردد اما در این مورد بیش از 2 هفته، مخفی مانده است.
دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران قویا این عمل خشونت آمیز و شنیع را محكوم كرده و از بخش های مسئول و اف بی آی خواسته است در قبال مرگ بدون محاكمه این جوان ایرانی پاسخگو باشند.

روز گذشته (سه شنبه ) چند رسانه محدود آمریكایی خبردادند كه بیژن قیصر جوان ایرانی 25 ساله در ایالت ویرجینای شمالی در 17 نوامبر توسط پلیس آمریكا در بزرگراه جورج واشنگتن به ضرب گلوله كشته شده است.
 

1396/09/09
01:09:21
5.0 / 5
5515
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت