وزیر دادگستری در مراسم گرامیداشت مدارس:

آینده و سرنوشت کشور در گرو عملکرد معلمان است

آینده و سرنوشت کشور در گرو عملکرد معلمان است به گزارش علم عدل، وزیر دادگستری اظهار داشت: آینده و سرنوشت کشور در گرو عملکرد معلمان است و ما به عنوان دولت وظیفه داریم امکانات لازم را برای معلمین عزیز فراهم نماییم تا بتوانند بچه ها را به خوبی تربیت کنند.به گزارش علم عدل به نقل از وزارت دادگستری، امین حسین رحیمی در مراسم گرامیداشت بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ با حضور در دبستان دخترانه شاهد طلوع فجر در منطقه ۱۰ تهران خطاب به آینده سازان و صاحبان آینده این مُلک، اظهار داشت: همه همت و تلاشم را به کار گرفتم تا از حقوق شما آینده سازان این کشور صیانت کنم.

وزیر دادگستری با اشاره به دغدغه و دل پریشانی اش بابت کودکان کار و خیابان اظهار داشت: هیچ کودکی نباید کار کند و نباید در خیابان باشد و همه کودکان باید مشغول بازی و شادی و درس و مدرسه باشند.

رحیمی از ظرافت و اهمیت شغل معلمی هم گفت و بر این اصل اساسی اصرار کرد که آینده و سرنوشت کشور در گرو عملکرد معلمان است و ما به عنوان دولت وظیفه داریم امکانات لازم را برای معلمین عزیز فراهم نماییم تا بتوانند بچه ها را به خوبی تربیت کنند.

وزیر دادگستری یکی از کارکردهای مدرسه را تحصیل و درس خواندن برشمرد و اظهار داشت: ما در مدرسه فقط درس نمی خوانیم، مدرسه جایی برای یادگرفتن روش زندگی و تمرین زندگی اجتماعی است. بچه ها باید از مدرسه قانونگرایی و احترام به قانون را یاد بگیرند.

حضور زهره الهیان نماینده مجلس شورای اسلامی، فرمانده انتظامی و فرمانده راهرو ناجا در منطقه، شهردار منطقه، نماینده بنیاد شهید، معاون وزیر آموزش وپرورش و مدیر کل حوزه وزارتی وزارت دادگستری و مسئولان محلی در این مدرسه و سخنان آنان در بین دانش آموزان پر امید، مهر تاییدی بر دغدغه مسئولان در رده های مختلف مسئولیتی برای کودکان و آینده سازان ایران بود.

منبع:

1402/07/02
12:29:14
5.0 / 5
466
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت