مركز وكلا، كارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضاییه:

اقدام مقابل سپاه نشان دهنده ضعف کشورهای اروپایی است

اقدام مقابل سپاه نشان دهنده ضعف کشورهای اروپایی است علم عدل: مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه درباب اقدام پارلمان اروپا مقابل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اطلاعیه ای صادر کرد.به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا، در این بیانیه آمده است:

اروپای ناتوان در تامین امنیت خود با پرورش و پشتیبانی از تروریسم و گروههای تروریستی و در راس آنها رژیم غاصب وکودک کش صهیونیستی، امنیت خودرا در ناامن نمودن کشورهای مظلوم جهان و منطقه غرب آسیا میداند. همین کشورها با تمام توان تلاش کردند با همکاری تعدادی از کشورهای منطقه همچون عربستان سعودی و با ابزار رسانه و ایجاد جنگ ترکیبی و اغتشاشات در کشورمان سرپوشی بر بحران های به وجود آمده در کشورهایشان بگذارند.

اروپا بعد از شکست در ناامن ساختن ایران اسلامی و دور نمودن داعش از منطقه از طرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان منحصربفردترین سازمان ضد تروریستی در منطقه و جهان، گوش به فرمان داعش و رژیم کودک کش اسرائیلی بنا دارد سازمان مردمی وضد تروریستی را در فهرست گروه تروریستی قرار دهد. تروریستی اعلام کردن نهاد رسمی نظامی ایران، اقدامی بی سابقه و بدعتی خطرناک در حقوق بین الملل وبرخلاف منشور سازمان ملل است.

اگرچه این اقدام خللی در ماموریت عزیزانمان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایجاد نخواهد کرد و نشان دهنده ضعف و ناتوانی کشورهای اروپایی است، اما این اطمینان را باردیگر می دهیم اعضای مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواهند ماند و از دستاوردهای این نهاد ذیل رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) حمایت حقوقی و بین المللی خواهند نمود.

منبع:

1401/11/01
12:21:00
5.0 / 5
329
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت