واكنش رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح به حوادث زاهدان

بدون هیچ اغماضی با مجرمان برخورد خواهیم کرد

بدون هیچ اغماضی با مجرمان برخورد خواهیم کرد به گزارش علم عدل، رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح اظهار داشت: وظیفه قانونی ما است که در کمال استقلال بدون هیچگونه چشم پوشی و با اقتدار و بر طبق مر قانون به وظیفه خود عمل نماییم.


به گزارش علم عدل به نقل از قوه قضاییه، حجت الاسلام و المسلمین احمدرضا پورخاقان در حاشیه کارگاه آموزشی کارشناسان سازمان قضایی نیروهای مسلح درباب حواشی به وجود آمده در مقر انتظامی زاهدان و شایعات مطرح شده در فضای مجازی در خصوص کشته شدن برخی از هموطنان، بیان کرد: سازمان قضایی نیروهای مسلح بعد از آنکه برخی از اولیای دم به دادسرای نظامی زاهدان مراجعه کردند به این مساله ورود کرد.
وی با اشاره به اینکه در این رابطه دادیار پرونده درحال انجام تحقیقات خود است، اظهار داشت: سازمان قضایی نیروهای مسلح به عنوان دستگاه مستقلی که زیر نظر قوه قضاییه وظایف خودرا انجام می دهد، به مردم شریف قول می دهد که ابعاد مختلف این واقعه رسیدگی کند و تمام جوانب را در نظر بگیرد.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: مدارک و شکایات افراد را جمع آوری کردیم، پس وظیفه قانونی ما است که در کمال استقلال بدون هیچگونه چشم پوشی و با اقتدار و بر طبق مر قانون به وظیفه خود عمل نماییم.
وی اضافه کرد: در بررسی پرونده ها در سازمان قضایی، افراد از هر قوم، مذهب و... باشند، هیچ تفاوتی ندارد، همان گونه که همکارانم در اقصی نقاط کشور به جرایم احتمالی نیروهای مسلح رسیدگی می کنند. در این مورد نیز در کمال بی طرفی به پرونده رسیدگی خواهد شد و نتیجه تحقیقات را به مردم نجیب کشور خصوصاً مردم عزیز سیستان و بلوچستان اعلام خواهیم کرد.
پورخاقان خاطرنشان کرد: بدیهی است چنانچه افرادی در این حوزه مرتکب جرم شده باشند، طبق قانون و شرع با مجرمان برخورد قانونی خواهد شد.
منبع:

1401/08/07
08:13:48
5.0 / 5
257
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت