رئیس كل دادگستری فارس عنوان كرد:

رضایت در 16 فقره پرونده قصاص

رضایت در 16 فقره پرونده قصاص علم عدل: فارس رییس کل دادگستری فارس اعلام نمود که از شروع ماه محرم و در قالب پویش «به عشق حسین(ع) می بخشم» 16 فقره پرونده قصاص نفس مطروحه در دستگاه قضایی استان، به رضایت منتهی شده است.


حجت الاسلام سید کاظم موسوی سه شنبه ۲۹ شهریور به خبرنگاران اظهار داشت: از شروع مردادماه امسال و همزمان با شروع پویش معنوی به «عشق حسین می بخشم» با تلاش روسا، دادستان ها، قضات، اعضاء وکارکنان شوراهای حل اختلاف فارس ۱۶ پرونده قصاص نفس با رضایت شاکی مختومه شده است.
او با تأکید بر این که نهضت حسینی(ع) مبتنی بر عفو و گذشت است، اضافه کرد: به برکت راه اندازی "پویش به عشق حسین می بخشم" و در همین مدت بیش از ۱۲ هزار پرونده با صلح و سازش مختومه و ۴۰۰ زندانی نیز با همکاری خیرین، وساطت و میانجیگری قضات، همت و مساعدت اعضاء و کارکنان شعب شورای حل اختلاف و رضایت شکات، از زندان آزاد شده اند.
رییس شورای قضایی فارس هدف از اجرای این پویش را نشر فرهنگ صلح و سازش خواند و عنوان کرد: این پویش از شروع ماه محرم امسال در سراسر کشور شروع شده و عشق و ارادت مردم به امام حسین (ع) در افزایش صلح و سازش اختلافات در فارس تاثیر به سزایی داشته است.
منبع:

1401/06/30
10:38:45
5.0 / 5
188
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت