دادستان مركز گلستان خبر داد:

کارشناسی پرونده دست درازی به منابع آب گرگان

کارشناسی پرونده دست درازی به منابع آب گرگان به گزارش علم عدل گلستان دادستان مرکز استان گلستان ضمن اشاره به تشکیل پرونده برای مبحث دست درازی به منابع آب در گرگان، اظهار داشت: این پرونده درحال انجام مراحل کارشناسی است.


محمود اسپانلو در گفت و گو با ایسنا ضمن اشاره به این که دستگاه قضا در حوزه دست درازی به منابع آب به شدت حساس و پیگیر است، اظهار نمود: تحقیقات در پرونده دست درازی به منابع آب گرگان ادامه دارد و پرونده به هیئت کارشناسی ارجاع شده است.
وی با اشاره به اینکه با نظر بازپرس، پرونده برای تعیین میزان و نحوه مصرف آب به هیئت کارشناسی ارجاع شده است، تصریح کرد: فرصت تعیین شده پرونده دست درازی به منابع آب گرگان برای هیئت کارشناسی 15 روز است.
دادستان مرکز استان گلستان با تکیه بر این که هر چند با عنایت به گستردگی پرونده پیشبینی می نماییم بررسی های کارشناسی بیشتر زمان ببرد، افزود: اظهارات 2 متهم پرونده و 6 نفر آگاه هم در این پرونده دریافت شده است.
اسپانلو ضمن اشاره به این که بمحض دریافت نظر کارشناسی، کیفرخواست صادر و پرونده برای صدور رای به دادگاه فرستاده خواهد شد، خاطرنشان کرد: ما در برخورد با تخلفات بسیار حساس و جدی هستیم.
به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا مهرماه سال جاری خبر دست درازی به یکی از منابع تأمین کننده آب گرگان رسانه ای شد و در فضای مجازی جنجال به راه انداخت.
منبع:

1400/10/16
12:09:21
5.0 / 5
96
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت