با تلاش واحد مددكاری زندان رجایی شهر رقم خورد

سرنوشتی متفاوت برای ۱۸ نفر از محکومین به قصاص

سرنوشتی متفاوت برای ۱۸ نفر از محکومین به قصاص علم عدل: پیگیریهای مستمر و مجاهدتهای بی وقفه واحد مددکاری فرصت مجدد زندگی را با گرفتن رضایت اولیاء دم برای 18نفر از مددجویان محکوم به قصاص زندان رجایی شهر رقم زد.


به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا، به نقل از اداره کل زندان های استان تهران، عزیزی مدیر زندان رجایی شهر اظهار داشت: از شروع سال تا حالا تلاشهای بی وقفه همکاران واحد مددکاری توانست سرنوشتی متفاوت برای ۱۸ نفر از محکومین به قصاص را رقم زند.
عزیزی ضمن قدردانی از تلاشها و پیگیری های واحد مددکاری گفت: شغل مددکاری همچون مشاغل سخت می باشد که مددکاران برای حل مشکلات زندانیان از نیروهای بالقوه و امکانات موجود بهره مند می گردند.
وی اظهار داشت: عفو و گذشت یکی از فضیلت ها و منش نیک در رفتار و اخلاق انسانی است که می تواند ارزش و جایگاه واقعی خویش را به دست آورد این مسئله خصوصاً در شداید و سختی ها مانند مجازات قاتلین خودرا نشان میدهد.
مدیر زندان رجایی شهر از ماندگارترین اقدامات مثبت در عرصه اصلاح و تربیت را اقدام برای صلح و سازش و گرفتن رضایت و گذشت اولیاء دم دانست.
عزیزی با اشاره به این مطلب که مددکاران بازوان اجرائی زندان هستند، اضافه کرد: تلاشهای مستمر این جهادگران بوسیله کاهش آلام و فشارهای روحی و روانی مددجویان در برقراری امنیت مجموعه بر کسی پوشیده نیست.
بر طبق این گزارش، از تعداد ۱۸نفر محکومین به قصاص نفس، ۱۴نفر آنان با گرفتن رضایت اولیاء دم و اختتام محکومیت به کانون خانواده باز گشته اند.
منبع:

1400/10/12
22:42:41
5.0 / 5
109
تگهای خبر: ثبت , زندان , كانون , مجازات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت