وزیر دادگستری:

تهران یک چهارم پرونده های کشور را به خود مختص کرده است

تهران یک چهارم پرونده های کشور را به خود مختص کرده است وزیر دادگستری بامداد امروز با حضور در مجتمع حضرت امام خمینی (ره) با رئیس کل دادگستری استان تهران دیدار و گفت و گو کرد.به گزارش علم عدل به نقل از قوه قضاییه، علی القاصی مهر رئیس کل دادگستری استان تهران در این دیدار اظهار داشت: با ابلاغ برنامه عملیاتی تلاش داریم تا در گام اول اطاله دادرسی را کاهش دهیم.

علی القاصی مهر عنوان کرد: گستردگی و پیچیدگی کار در استان تهران نیازمند خدمت مضاعف توسط مدیران دادگستری استان و همین طور حمایت همه جانبه مسئولین است.

القاصی مهر با اشاره به کمبودهای قابل توجه که طبق گزارش ها و بازدیدهای میدانی احصا شده است اظهار داشت: تامین کادر قضایی و نیروی انسانی اداری از با اهمیت ترین اقدام هایی است که درحال پیگیری هستیم.

وی اضافه کرد: در کنار تلاش هایی که توسط همکاران قضایی و اداری در شعب صورت می گیرد، تامین نیروی انسانی برای کاهش حجم و تسریع در رسیدگی ها لازم است.

تهران یک چهارم پرونده های کشور را به خود اختصاص داده است

امین حسین رحیمی وزیر دادگستری نیز در این دیدار با تبریک انتصاب علی القاصی مهر بعنوان رییس کل دادگستری استان تهران، نوع و حجم کار در تهران را غیر قابل مقایسه با سایر استانها عنوان نمود.

امین حسین رحیمی اظهار داشت: تهران یک چهارم پرونده های کشور را به خود اختصاص داده و این تنها قسمتی از گستردگی کار را نشان میدهد و دیگر مسائل موجود در پایتخت نیز از سختی های خدمت در این حوزه است.

وزیر دادگستری ابلاغ برنامه عملیاتی، دیدارهای میدانی با مراجع عالی قضایی استان همچون نشست با قضات تجدید نظر در مدت کوتاهی بعد از انتصاب را بیان کننده عزم جدی القاصی مهر برای حرکت در راه تحول توصیف کرد.
1400/10/05
20:49:16
5.0 / 5
192
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت