جشن تولد برای سربازان آذرماهی بازداشتگاه اوین

جشن تولد برای سربازان آذرماهی بازداشتگاه اوین به گزارش علم عدل مدیر بازداشتگاه اوین در جشن تولد سربازان وظیفه آذرماهی اظهار داشت: سربازی یکی از دوران های بسیار مهم و حساس در زندگی می باشد و این مدت می تواند به یکی از زیباترین سالهای زندگی تبدیل گردد.


به گزارش علم عدل به نقل از اداره کل زندان های استان تهران، همزمان با سالروز میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، مراسم جشن تولد سربازان وظیفه آذرماهی در بازداشتگاه اوین انجام شد.
علی هاشمی در ابتدای این مراسم که در فضای باز و با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار شده بود، با تقدیر از زحمات نیروهای یگان حفاظت اظهار داشت: بیشترین توجه به وضعیت رفاهی، بهداشتی و امور اصلاحی و تربیتی زندانیان می شود ولی نباید سربازان وظیفه بعنوان جوانانی که در امنیت زندان و جامعه سهیم هستند، غافل شد.
مدیر بازداشتگاه اوین اشاره کرد: سربازی یکی از دوران های بسیار مهم و حساس در زندگی می باشد و این مدت می تواند به یکی از زیباترین و خاطره انگیزنرین سالهای زندگی تبدیل گردد و شخصیت وی را شکل دهد.
وی با اشاره به سن سربازان که گذار از دوران نوجوانی به جوانی است، اضافه کرد: خیلی از جوانان در این زمان، برای آینده خود تصمیم می گیرند و حتی شغل خودرا انتخاب می کنند، بدین سبب آموزش مهارت یا حرفه ای مناسب از اهمیت بالایی برخوردارست.
مدیر بازداشتگاه اوین با تاکید بر سرکشی شبانه به آسایشگاه سربازان اظهار داشت: شما بعنوان امانت خانواده هایتان دو سال در لباس مقدستان امنیت زندان و به دنبال ان، جامعه را فراهم می کنید و ما مسیولان وظیفه داریم امانتدار خوبی باشیم.
بنا به این گزارش، در ادامه مراسم یکی از سربازان وظیفه نمونه مورد تقدیر قرار گرفته، پانزده نفر از سربازان نیز که آذرماهی بودند، هدیه دریافت نمودند.
شایان ذکر است هر ماه مراسم جشن تولد برای سربازان متولد همان ماه در بازداشتگاه اوین برگزار می گردد.
منبع:

1400/09/19
18:29:38
5.0 / 5
254
تگهای خبر: بازداشت , زندان , مهارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت