معاون اول قوه قضاییه:

اتاق فکر دشمن برای بازدارندگی انقلاب با تمام قوا به میدان آمده است

اتاق فکر دشمن برای بازدارندگی انقلاب با تمام قوا به میدان آمده است معاول اول قوه قضاییه با اشاره به اینکه اتاق فکر دشمن برای بازدارندگی انقلاب با تمام قوا به میدان آمده و به دنبال ایجاد تنش است، اظهار داشت: شایعه مهم ترین ابزاری است که اتحاد مسلمانان را از بین می برد و دشمن را پیروز می کند.


به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین محمد مصدق در جلسه قرآنی در سازمان قضایی نیروهای مسلح به تفسیر آیه ۸۳ سوره مبارکه نساء پرداخت و مطابق این آیه شایعه سازی را یکی از بلاهای بزرگ تهدید کننده جامعه اسلامی برشمرد.
وی با اشاره به اینکه خطاب این آیه مسلمانان هستند، خاطرنشان کرد: شایعه مهم ترین ابزاری است که اتحاد مسلمانان را از بین می برد و دشمن را پیروز می کند.
معاول اول قوه قضاییه با اشاره به اینکه اتاق فکر دشمن برای بازدارندگی انقلاب با تمام قوا به میدان آمده و به دنبال ایجاد تنش است، اضافه کرد: استکبار در قضیه بنزین توطئه های شومی را تدارک دیده بود و در دادگاه پرونده اوکراین هم فضای مجازی را از اخبار غلط پر کرده اند.
این مسئول عالی قضایی با اشاره به اینکه امروز از نزدیک شاهد می باشیم که دولت ۲۴ ساعته با تمام محدودیت های در تلاش است تا وضعیت معیشتی مردم را سامان دهد، اضافه کرد: به دنبال ساماندهی زیرساخت ها هستند، چون در سالهای اخیر با کمبودهای زیادی در این حوزه روبه رو شدیم و امیدوارم خداوند متعال هم کمک نماید.
حجت الاسلام والمسلمین مصدق در بخش دیگری از صحبت هایش به نکات آیه ۸۲ سوره نساء اشاره نمود و اضافه کرد: مردم درباره مسائل اصول دین و صدق دعوی پیامبر (ص) و حقانیت قرآن موظفند تفکر و تدبر کنند.
وی قابل فهم بودن قرآن برای همگان را از دیگر نکات این آیه شریفه برشمرد و اضافه کرد: هرکس به اندازه فهم و درک و شناخت خودش می تواند از قرآن بهره ببرد.
حجت الاسلام والمسلمین مصدق در تفسیر این آیه یکی از علل حقانیت قرآن را عدم وجود تضاد، تناقض و تعارض در آن از نخستین تا آخرین آیه عنوان نمود و اضافه کرد: آیت الله جوادی آملی این آیه را حتی دلیلی بر عدم تحریف این کتاب الهی می دانند.
او در آخر تصریح کرد: شرکت در جلسات قرآن مطمئناً در زندگی افراد تأثیرگذار است و ما را از لغزش ها حفظ می نماید.1400/09/01
22:54:02
5.0 / 5
465
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت