استاندار مركزی:

پرونده ساکنین خیابان جهرم اراک به صورت ویژه پیگیری می شود

پرونده ساکنین خیابان جهرم اراک به صورت ویژه پیگیری می شود استاندار مرکزی با اشاره به اینکه پرونده ساکنین خیابان جهرم امنیتی نیست و نیازی هم به مصوبه شورای تأمین ندارد، اظهار داشت: استانداری و دادگستری این پرونده را به صورت ویژه پیگیری می کنند.به گزارش علم عدل به نقل از مهر، فرزاد مخلص الائمه بامداد شنبه در دیداری که به همراه رئیس کل دادگستری استان مرکزی در محله جهرم اراک داشت در گفتگو با مردم در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به تماس معاون اول رئیس جمهور و دستور وی برای پیگیری ویژه این پرونده مالکان جهرم اظهار نمود: شرح کامل مبحث و پیگیری های انجام شده برای ایشان تشریح شد و ایشان بر پیگیری حقوق مردم و رسیدگی ویژه به این مساله تاکید نمود.
وی افزود: این پرونده یک پیشینه چندین ساله دارد و رای موجود در ارتباط با سال ۹۵ است که با پیچیدگی ها و کش و قوس هایی مواجه بوده است.
استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: شاید اگر افراد در این پرونده در زمان مناسب مورد معاضدت حقوقی قرار می گرفتند، ماجرا به شرایط بهتری ختم می شد ولی با این وصف دستگاه اجرایی در کنار دستگاه قضا با تمام توان برای احیا و استیفای حقوق مردم تلاش می کند.

مخلص الائمه اظهار داشت: در آغاز کار بنده بعنوان استاندار استان مرکزی، در اولین نشست شورای تأمین این مورد مورد بحث و بررسی قرار گرفت. البته این موضوع، موضوعی امنیتی نیست و نیازی هم به مصوبه شورای تأمین ندارد.
وی افزود: دادگستری کل استان با اختیاراتی که داشته هم دستور توقف اجرای حکم را صادر کرده و هم اعاده دادرسی پذیرفته شده است و در مجموع همه اقداماتی که در حوزه قضایی استان در مورد این پرونده قابل پیگیری بوده توسط دادگستری استان انجام شده است.
استاندار مرکزی در انتها بیان نمود: این مورد یک مبحث قضایی و درحال پیمودن روند قانونی خود است، و ما در استانداری وظایفی بر عهده داریم و هم به لحاظ رعایت و ملاحظه حقوق شهروندان و هم به سبب استیفای حقوق آنان این مورد را با قوت دنبال خواهیم کرد.

1400/08/30
11:39:59
5.0 / 5
42
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت