رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح:

نیروی هوایی ارتش از افتخارات جمهوری اسلامی است

نیروی هوایی ارتش از افتخارات جمهوری اسلامی است علم عدل: رییس سازمان قضائی نیروهای مسلح نیروی هوایی ارتش را از افتخارات جمهوری اسلامی دانست.به گزارش علم عدل به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در سازمان قضائی نیروهای مسلح، با حجت الاسلام والمسلمین پورخاقان رییس سازمان قضائی نیروهای مسلح ملاقات و گفتگو کرد.
حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا پورخاقان در این دیدار با اعلان اینکه نیروی هوایی جزو افتخارات جمهوری اسلامی است، اظهار داشت: اقدام شجاعانه کارکنان نیروی هوایی در ابتدای انقلاب اسلامی ۱۹ بهمن سال ۵۷ در مدرسه علوی برای همیشه این نیرو را در تاریخ این مملکت جاودان و ماندگار کرد.
وی اضافه کرد: در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ما را از بعضی تسلیحات خریداری شده محروم کردند و حتی قسمتی از آنها را برگرداندند و اگر ایستادگی دلسوزان نیروی هوایی نبود، مابقی را هم قصد داشتند اعاده کنند، اگر این اتفاق افتاده بود واقعاً عملیات ۱۴۰ فروندی و حمله به اچ۳ انجام نمی شد.
رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح با اعلان اینکه سازمان قضائی مقتدر با تصمیمات حکیمانه ضامن اقتدار نیروهای مسلح است، اظهار داشت: تبعیت از ولایت و انجام وظایف در امتداد ماموریت هایی که قانون اساسی تعریف کرده راهی است که همه پیش رو داریم.
امیرسرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش هم با تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین پورخاقان بعنوان رییس سازمان قضائی نیروهای مسلح، اظهار نمود: شناخت خوبی که شما از نیروی هوایی دارید سبب خرسندی است و تمامی تلاش خودرا برای اجرای فرامین مقام معظم رهبری با پشتیبانی سازمان قضائی نیروهای مسلح خواهیم کرد.


منبع:

1400/08/28
14:01:13
5.0 / 5
230
تگهای خبر: اسلامی , قانون , مامور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت