بازدید رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تهران از مجتمع قضایی شرق استان

بازدید رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تهران از مجتمع قضایی شرق استان به گزارش علم عدل رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران از مجتمع قضایی نظامی شرق استان تهران بازدید نمود.به گزارش علم عدل به نقل از سازمان قضایی نیروهای مساح، محمدرضا یزدانیان از نزدیک در جریان وضعیت کلیه شعب و قسمت های اداری این مجتمع قضایی قرار گرفت.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران در جمع کارکنان مجتمع از آنان خواست که به رغم کمبود نیروی انسانی، تلاش و تلاش و اهتمام جدی توام با حس وظیفه شناسی را در اجرای کامل مأموریت های محوله سرلوحه کار خود قرار دهند.

یزدانیان اظهار نمود: آموزش دانستنی های قضایی و حقوقی به نیروهای نظامی و انتظامی مستقر در شرق تهران در جلوگیری از وقوع جرایم و تخلفات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و نظارت هوشمندانه و دقیق بر امور ضابطان همچون مأموریت های مهم مجتمع قضایی نظامی شرق استان تهران است.

وی همینطور تعامل سازنده و موثر با یگان های نظامی و انتظامی مستقر در منطقه در چهارچوب قانون را واجد اهمیت خاص دانست و در عین حال تصریح کرد: در کشف و رسیدگی سریع و قاطع به جرایم باندی و سازمان یافته باید تلاش مضاعفی صورت پذیرد به نحوی که اثر و بازخورد آن در جامعه محسوس باشد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران، وحدت، همدلی و یکرنگی بین کارکنان را در پیشبرد اهداف سازمانی مهم توصیف کرد و هماهنگی در انجام امور قضایی را از مهم ترین مولفه های مدیریتی در ایجاد نظام تحولی در انجام مأموریت های سازمان قضایی نیروهای مسلح دانست.

در این بازدید، ابراهیم حاتمی معاون دادستان و سرپرست مجتمع قضایی نظامی شرق استان تهران، قضات و کارمندان دیدگاه های خویش را در مورد راه کارهای بهبود و پیشرفت روند رسیدگی قضایی و امور اداری در این مجموعه بیان نمودند.

در آخر این بازدید با حضور حمیدرضا اسدی معاون اداری، مالی و پشتیبانی سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران از خدمات هادی سپهردوست مدیر اداری، مالی و پشتیبانی مجتمع قضایی نظامی شرق استان تهران تقدیر به عمل آمد.

منبع:

1400/07/20
11:01:11
5.0 / 5
315
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت