دادستان كل كشور:

مدیران باید به دنبال تسهیل امور مردم باشند

مدیران باید به دنبال تسهیل امور مردم باشند مشهد ـ دادستان کل کشور اظهار داشت: مدیران از انجام هرگونه اقدامی که سبب تحمیل هزینه به بیت المال می شود جدا پرهیز کرده و به دنبال تسهیل امور مردم باشند.به گزارش علم عدل به نقل از مهر، حجت الاسلام محمد جعفر منتظری در جریان بازدید از نواحی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، با تقدیر از کارهای باارزش در دست اقدام در حوزه دفاع از حقوق عامه و پیش گیری از وقوع جرایم، اظهار نمود: در دوران تحول و تعالی دستگاه قضائی همیشه بر تسهیل امور مراجعان در قالب قوانین و مقررات تاکید گردیده است.
وی افزود: در حوزه تسهیل امور مراجعان، بهره گیری از تکنولوژی های جدید می تواند بسیار اثربخش باشد که در مشهد نمونه های خوبی از اینطور اقدامات قابل مشاهده می باشد.
دادستان کل کشور با اشاره به لزوم توجه به ارتقای آگاهی های عمومی، اظهار داشت: مهمست که مسائل و مفاهیم حقوقی به زبان ساده برای مردم بازگو شده تا مؤثر واقع شود و دراین زمینه، رسانه ها نقش مهمی ایفا می کنند.
وی ضمن تقدیر از کارهای در دست اقدام و تاکید بر لزوم استمرار اینگونه اقدامات، اشاره کرد: کار برای مردم با نیت الهی دارای آثار و برکات معنوی فراوانی است که باید سرلوحه کارهای مسئولان قرار گیرد.
منتظری با اشاره به جایگاه نظارتی دستگاه قضا در حوزه حسن اجرای قانون، بیان کرد: مدیران از انجام هرگونه اقدامی که سبب تحمیل هزینه به بیت المال می شود، جدا پرهیز کرده و به دنبال تسهیل امور مردم باشند.
وی با اشاره به لزوم استمرار حرکت تحولی در دستگاه قضائی، اظهار داشت: تلاش زیادی در این راستا همچون در حوزه الکترونیکی کردن فرآیندهای دادرسی در حال انجام می باشد و کارهای ارزشمندی در این بخش درحال اجراست.
دادستان کل کشور با اشاره به اینکه واحدهای قضائی باید نسبت به هم افزایی و انتقال تجربیات نوآورانه و مبتکرانه خود اقدام نمایند، اظهار نمود: کارها باید با انگیزه بالا و مسئولانه پیگیری و به انجام برسد تا شاهد حل مشکلات باشیم.

1400/07/17
20:10:03
5.0 / 5
323
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت