قطع سهمیه گازوئیل 5 پمپ بنزین متخلف با دستور قضایی در استان هرمزگان

قطع سهمیه گازوئیل 5 پمپ بنزین متخلف با دستور قضایی در استان هرمزگان هرمزگان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان از قطع سهمیه گازوئیل ۵ پمپ بنزین متخلف با صدور دستور قضایی اطلاع داد.مجتبی قهرمانی بامداد امروز (هفتم مهرماه) در جمع خبرنگاران، اضافه کرد: به منظور مقابله با قاچاق و عرضه خارج از چرخه قانونی سوخت، دستور ویژه قضایی جهت قطع سهمیه گازوئیل جایگاه های متخلف صادر گردیده است.

مجتبی قهرمانی خاطرنشان کرد: در قرارگاه عملیاتی پیشگیری و مقابله با قاچاق سوخت، جایگاه های متخلف شناسایی می شوند و بر این اساس ضمن تشکیل پرونده کیفری، به شرکت پخش فرآورده های نفتی استان هرمزگان دستور داده شده است تا با عنایت به احراز تخلفات ۵ جایگاه عرضه سوخت و پمپ بنزین در مناطق مختلف استان، فوراً و تا اطلاع ثانوی نسبت به قطع سهمیه گازوئیل آنها اقدام نماید.

وی برخی تخلفات انجام شده توسط این پمپ بنزین ها و جایگاه های سوخت را مواردی چون؛ غیر فعال نمودن دوربین های نظارتی و عدم اصلاح جانمایی و کیفیت تصویر برداری آنها، سو استفاده از کارت های سوخت در حضور اپراتورها، کشیدن نازل سوخت به داخل کابین به منظور، همکاری با قاچاقچیان سوخت، تسهیل امر قاچاق و اقداماتی از این دست و به صورت کلی عدم مدیریت جایگاه جهت پیشگیری از قاچاق سوخت عنوان نمود.

این مقام قضایی همینطور تاکید کرد: قطع سهمیه این جایگاه ها فقط در ارتباط با گازوئیل می باشد و به منظور پیشگیری از ایجاد هرگونه مشکل برای مردم، سهمیه بنزین آنها همچنان پابرجا می باشد و سهمیه گازوئیل آنها هم جهت عرضه به نزدیک ترین جایگاه مجاور تحویل داده می شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان با اشاره به اینکه به برخی از جایگاه های متخلف هم با تعیین ضرب الاجل تذکرات لازم داده شده است، اظهارداشت: در صورت تکرار تخلفات، سهمیه گازوئیل این جایگاه ها هم قطع خواهد شد.

منبع:

1400/07/08
11:09:47
5.0 / 5
240
تگهای خبر: پرونده , دادستان , شركت , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت