دادستان عمومی و انقلاب كاشان خبر داد:

تشکیل پرونده قضایی برای تزریق واکسن های خارجی کرونا در کاشان

تشکیل پرونده قضایی برای تزریق واکسن های خارجی کرونا در کاشان اصفهان دادستان عمومی و انقلاب کاشان از تشکیل پرونده قضایی و انجام تحقیقات در مورد تزریق غیر قانونی واکسن های خارجی کرونا در کاشان اطلاع داد.روح الله دهقانی، اظهار نمود: به دنبال انتشار خبری در خصوص ورود مقادیری واکسن کرونا که به صورت قاچاق وارد کشور شده و تعداد کمی از آن به صورت غیر مجاز و خارج از ضوابط شبکه بهداشت در یکی از بیمارستان های خصوصی شهرستان تزریق شده بود، تحقیقات مقدماتی شروع شد.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات مشخص شد این واکسن ها به صورت قاچاق وارد شده و منشأ اصلی آن هم استان مرکزی بوده است، اضافه کرد: تنها ۸ عدد از این واکسن ها در یکی از بیمارستان های خصوصی کاشان تزریق شده است.

به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کاشان با تکیه بر این که هیچ گونه سو استفاده ای از سهمیه اختصاصی شهرستان کاشان انجام نشده است، اظهار داشت: با انجام تحقیقات از افراد مرتبط در این خصوص و شناسایی عوامل مربوطه و اثبات جرم، برابر قانون برخورد خواهد شد.

دهقانی به افراد سودجو که با اقدامات خود سلامت شهروندان را به مخاطره می اندازند اخطار داد و اظهار داشت: دستگاه قضایی با جدیت و قاطعیت با این گونه جرایم برخورد می کند.

منبع:

1400/06/12
14:08:14
5.0 / 5
237
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت