بازدید 5 ساعته مدیر كل زندان های استان تهران از اوین

بازدید 5 ساعته مدیر كل زندان های استان تهران از اوین مدیرکل زندان های استان تهران از بازداشتگاه اوین بازدید نمود.به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا، سیدحشمت الله حیات الغیب در بازدید ۵ ساعته از بازداشتگاه اوین به همراه علی اسمعیلی معاون سلامت، اصلاح و تربیت و حمید محمدی مدیر این مجموعه، ضمن حضور در برنامه شب نشینی زندانیان پای درددل های آنان نشست.

وی تصریح کرد: حفظ حقوق شهروندی اولویت اساسی برنامه های سازمان زندان ها است و در اجرای آن تمام امکانات و نیروهای زندان های استان تهران بسیج شده اند.

مدیرکل زندان های استان تهران افزود: برنامه شب نشینی با مددجویان، از طرح های جدید ریاست سازمان زندانهاست که طی آن مددجویان با مدیران زندان ها در فضایی آرام و در مورد موضوعات مختلف صحبت می کنند.

حیات الغیب همینطور اظهار داشت: بر مبنای زمانبدی انجام شده هر هفته این برنامه در تمام زندان ها اجرا می شود و تمام زندانیان در شب نشینی ها شرکت می کنند.

وی اضافه کرد: در این شب نشینی ها با صحبت های دوطرفه و در فضایی صمیمانه ارتباط بین زندانیان و مدیران تقویت می گردد.
حیات الغیب در اواسط این برنامه همراه با مددجویان بخشی از مسابقات دربی بین پرسپولیس و استقلال را تماشا کرد. آنان با تشویق های خود دو تیم بزرگ پایتخت را همراهی می نمودند.

همچنین در انتها بازدید از اندرزگاه ها و حضور در جمع مددجویان، جلسه ای هم در سالن کنفرانس بازداشتگاه با حضور مدیر، معاونین و مسؤلان بخشهای مختلف تشکیل شد که در این نشست مدیر کل زندان های استان تهران بر نظارت بیشتر بر وضعیت رفاهی و ارتقای خدمات بهداستی بازداشتگاه اوین و اجرای دقیق برنامه های اصلاحی و تربیتی تاکید کرده، نتایج صحبت با مددجویان جمع بندی و دستورات لازم توسط وی جهت رفع فوری مشکلات مطرح شده صادر گردید.

شب نشینی مدیرکل زندان های استان تهران با مددجویان و جلسه با مسؤلان بازداشتگاه اوین پنج ساعت و تا ساعت ۲۳ و۳۰ دقیقه ادامه داشت.

منبع:

1400/04/27
11:22:53
5.0 / 5
100
تگهای خبر: بازداشت , خدمات , زندان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت