مدیركل دفتر امور اجتماعی استانداری مركزی:

خانه سازمان مردم نهاد استان مركزی باردیگر فعال می شود

خانه سازمان مردم نهاد استان مركزی باردیگر فعال می شود به گزارش علم عدل مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی اظهار داشت: خانه سازمان مردم نهاد استان مرکزی برای ارتقای هر چه بیشتر مشارکت های مردمی فعال می شود.جواد اتابکی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: یکی از حوزه هایی که مقام معظم رهبری در کاهش لطمه های اجتماعی تاکید داشتند استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد برای این مهم بود.
وی افزود: خوشبختانه استان مرکزی نسبت به سایر استانهای کشور در بحث سازمان های مردم نهاد از ظرفیت بالایی برخوردار است، و یکی از معدود استانهای کشور بود که ساختاری به نام خانه سازمان های مردم نهاد در آن شکل گرفت.
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی اشاره کرد: امسال بحث توانمند سازی سمن ها در دستور کار این دفتر قرار گرفته است و به دنبال این هستیم کیفی سازی در سمن های استان مرکزی شکل بگیرد.
اتابکی اظهار داشت: اگر به دنبال این هستیم که لطمه های اجتماعی در جامعه کم شود باید از ظرفیت مردم و سازمان های مردم نهاد در بحث کاهش لطمه های اجتماعی استفاده گردد که یکی از با اهمیت ترین محورها، محور مسئولیت پذیری اجتماعی است که در این راستا با پیگیری دفتر امور اجتماعی و با مشارکت معاونت اجتماعی دادگستری و سپاه روح الله در قالب طرح مدیر محله و احیای مساجد بعنوان پایگاه اجتماعی دنبال می شود.
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی در آخر بیان کرد: دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری می خواهد بمنظور ارتقای هر چه بیشتر مشارکت سازمان های مردم نهاد در کاهش لطمه های اجتماعی خانه سازمان مردم نهاد استان مرکزی را مجدد فعال کند و این روند در مراحل پایانی آن قرار دارد.


منبع:

1400/04/07
13:55:09
5.0 / 5
435
تگهای خبر: دادگستری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت