فعالیت مدرسه تابستانه پژوهشگاه قوه قضاییه از آغاز تیر ماه

فعالیت مدرسه تابستانه پژوهشگاه قوه قضاییه از آغاز تیر ماه به گزارش علم عدل دوره های آموزشی مدرسه تابستانه مرکز نوآوری و آموزش پژوهشگاه قوه قضاییه از آغاز تیر ماه جاری شروع می شود.به گزارش علم عدل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه قوه قضاییه، طبق برنامه ریزی های صورت گرفته برای تیر ماه برگزاری دوره جامع داوری تحت عناوین داوری عمومی، داوری خاص و داوری بین المللی پیشبینی شده است.

مرداد ماه سال جاری هم مدرسه تابستانه پژوهشگاه قوه قضاییه دوره آموزشی جرائم اقتصادی با موضوع هایی همچون جرائم مالیاتی و نحوه بخشودگی مالیاتی، قاچاق کالا و ارز، پولشویی و اختلال در نظام اقتصادی، حقوق بانکی، جرائم در رابطه با تجارت و ورشکستگی به تقصیر و تقلب را برگزار می نماید.

برای شهریور بعنوان آخرین ماه تابستان ۱۴۰۰ هم مرکز آموزش و نوآوری پژوهشگاه قوه قضاییه، برگزاری ۲ دوره مشاوران حقوقی املاک و اسناد و حقوق تکنولوژی های جدید را پیشبینی کرده است.

دوره آموزشی مشاوران حقوقی املاک و اسناد با موضوع هایی همچون مقتضیات قانونی ساخت و ساز، الزامات قانون در تنظیم سند آپارتمان و جعل اسناد عادی، رسمی و مجازات آنها برگزار می گردد.

حقوق ارزهای دیجیتالی، حقوق بلاک چین ها، حقوق بانکداری نوین و حقوق مالکیت نوین در استارت آپ ها هم همچون موضوعات دوره آموزشی حقوق تکنولوژی های جدید به حساب می آید.

دوره های آموزشی مدرسه تابستانه پژوهشگاه قوه قضاییه همچون گذشته با حضور اساتید بنام و برجسته دانشگاه و قضات مجرب دادگستری برگزار می شود.

علاقمندان ثبت نام در دوره های آموزشی مدرسه تابستانه مرکز نوآوری و آموزش پژوهشگاه قوه قضاییه می توانند به نشانی اینترنتی jri.ac.ir رجوع کنند.

منبع:

1400/03/25
22:53:40
5.0 / 5
459
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت