اخبار حقوقی و قضایی در هفته ای كه سپری شد

اخبار حقوقی و قضایی در هفته ای كه سپری شد علم عدل اخبار حقوقی و قضایی در هفته ای که سپری شدخبرهای حوزه حقوقی و قضایی هفته را در این گزارش ایسنا مرور می نماییم.

جذب ۲۰۰۰ کارآموز وکالت در حوزه کانون وکلای مرکز در سال ۱۴۰۰

۲۰۰۰ کارآموز در حوزه کانون وکلای دادگستری مرکز از راه آزمون سال ۱۴۰۰ جذب خواهند شد.

به گزارش علم عدل به نقل از کانون وکلای دادگستری مرکز، در جلسه کمیسیون تبصره ماده یک قانون کیفیت دریافت پروانه وکالت مصوب ۱۳۷۶ که با حضور جلیل مالکی رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز و محمد جواد حشمتی رئیس کل دادگستری استان تهران و هم محمد تقوی معاون رئیس دادگاه انقلاب اسلامی در تاریخ نهم خرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار گردید، بعد از بحث و بررسی تعداد کارآموز در حوزه کانون مرکز شامل استانهای تهران، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و سمنان علاوه بر کارآموزانی که بر طبق بند (د) ماده ۸ لایحه قانونی استقلال کانون وکلای دادگستری پذیرش می شوند، جمعا ۲۰۰۰ نفر مورد تصویب قرار گرفت که برابر چارچوب قانونی ۷۰ درصد سهمیه پذیرش عادی (۱۴۰۰ نفر) و ۳۰ درصد پذیرش ایثارگران (۶۰۰نفر) خواهد بود.

تأثیر بررسی صلاحیت ها بر میزان مشارکت بسیار اندک استسخنگوی شورای نگهبان اظهار داشت: برپایه نظرسنجی هایی که مؤسسات دولتی داشته اند تاثیر آرای شورای نگهبان در بررسی صلاحیت ها بر میزان مشارکت بسیار اندک است.

به گزارش علم عدل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در گفتگویی با شبکه تلویزیونی پرس. تی. وی در پاسخ به سؤالی درباره بحث رد صلاحیت کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: ما در حوزه انتخاب ریاست جمهوری عبارت رد صلاحیت نداریم بلکه شورای نگهبان صلاحیت افراد حائز شرایط را احراز می کند؛ البته این نکته طبیعتاً به مفهوم این نیست که افرادی که صلاحیت آنها احراز نشده است، شرایط نامناسبی دارند یا صلاحیتی برای مسئولیت های دیگر ندارند.

کدخدایی با ابراز امیدواری نسبت به مشارکت حداکثری مردم در روز ۲۸ خرداد ماه اظهار داشت: البته برپایه نظرسنجی هایی که مؤسسات دولتی داشته اند تاثیر آرای شورای نگهبان در بررسی صلاحیت ها بر میزان مشارکت بسیار اندک است. عوامل موثر بر میزان مشارکت بیشتر شرایط اقتصادی و معیشتی است تا اینکه بحث های سیاسی و اجتماعی باشد. شورای نگهبان برپایه قانون اساسی موظف است که شرایط افراد را احراز کند. اگر فردی شرایط را ندارد، مقصر شورای نگهبان نیست. شورای نگهبان باید برپایه معیارهای قانونی نظر خویش را اعلام نماید و اعلام نظر شورای نگهبان هم معتبر است. البته میزان تاثیرگذاری نظر شورای نگهبان بسیار اندک خواهد بود.

وی در انتها تصریح کرد: مشارکت گسترده مردم مطلوب نظر همه مسؤلان و ارگان ها است و رهبر انقلاب هم در اینباره تاکید کرده اند.

کدخدایی همینطور در توئیتی به انتشار خبری در بی بی سی واکنش نشان داد.

سخنگوی شورای نگهبان: هیچ وقت نباید به بی بی سی اعتماد کرد

سخنگوی شورای نگهبان ضمن اشاره به انتشار خبری در بی بی سی در خصوص این که او به صادق آملی لاریجانی درباره رد صلاحیت ها تذکر داده است، اظهار داشت: هیچ وقت نباید به بنگاه دروغ پراکنی بی بی سی اعتماد کرد.

به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا، عباسعلی کدخدایی در توییتر نوشت: بی بی سی همچنان دست از دروغ پردازی بر نمی دارد، آن هم دروغ شاخ دار و البته مثل همیشه دنبال ماهیگیری از آب گل آلود است. وقتی با سو استفاده از دو واژه تذکر و متذکر شدن، آنرا دستمایه اخبار کذب قرار می دهد خود دلیلی است بر این که هیچ وقت نباید به این بنگاه دروغ پراکنی اعتماد کرد!

گمانه زنی نکنید!
سخنگوی شورای نگهبان اظهار داشت: کار بررسی صلاحیت ها با بیان اسامی به وزارت کشور بسته شد.
به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا، عباسعلی کدخدایی در توییتر نوشت: " نقل شایعات پیرامون شورای نگهبان، نقل حکایت پدری است که از پسر پرسید در مشت من چیست؟ گفت؛ زرد است و گرد است و مجوف؟ گفت آری حال بگو چیست؟ گفت غربیل! کار بررسی صلاحیت ها با بیان اسامی به وزارت کشور بسته شد. آرا اعضا هم مخفی و کتبی بوده است. لطفا گمانه زنی نکنید! "

خبر پربازدید بعدی در ارتباط با اطلاعیه دادستانی تهران در مورد گفته های دادستان تهران بود.

دادستان تهران سفارش کرد نه تهدید!دادسرای عمومی و انقلاب تهران به دنبال اظهارنظر برخی کاندیداها درباره گفته های دادستان تهران در خصوص این که «در صورت عبور نامزدها از خطوط قرمز نظام، وفق موازین قانونی قاطعانه و بدون در نظر گرفتن موقعیت و جایگاه، با آنها برخورد خواهد شد» اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا در بخشی از متن این اطلاعیه آمده است: دادستان های مختلف مراکز استان و شهرستان ها در اجرای تکلیف قانونی خود در خصوص رسیدگی به تخلفات انتخاباتی، در دوره های مختلف مبادرت به عرضه تذکر و اخطار قانونی برای جلوگیری از وقوع جرائم انتخاباتی کرده است و تذکرات اخیر هم مطابق با رویه همه دوره های انتخابات و برای جلوگیری از تخلفات احتمالی انتخاباتی بوده است.

این خبرها هم جز خبرهای مهم دومین هفته خردادماه 1400 حوزه حقوقی و قضایی بودند.

امنیت کامل در مرزهای استان آذربایجان شرقی برقرار استرئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: باوجود تحرکات نظامی اخیر در جمهوری آذربایجان و ارمنستان امنیت کامل در مرزهای استان برقرار است.

به گزارش علم عدل به نقل از سازمان قضایی نیروهای مسلح، حجت الاسلام علی فرجی برحق رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح آذربایجان شرقی در دیدار با فرمانده مرزبانی این استان اظهار داشت: باوجود تحرکات نظامی اخیر در جمهوری آذربایجان و ارمنستان امنیت کامل در مرزهای استان برقرار است و از امن ترین مناطق کشور به حساب می آید.

وی تأکید: مردم باید قدردان زحمات رزمندگان جان برکف مرزبانی که به دور از خانواده برای تأمین امنیت استان آذربایجان شرقی تلاش می کنند، باشند.

رعایت مصوبه ۹ ماه مرخصی زایمان الزامی استرئیس دیوان عدالت اداری اظهار داشت: هم اکنون مرخصی زایمان مشمولان تأمین اجتماعی ۹ ماه است و رعایت مصوبه هیات وزیران الزامی است.

به گزارش علم عدل به نقل از قوه قضاییه، حجت الاسلام و المسلمین مصدق رئیس دیوان عدالت اداری اظهار داشت: باتوجه به صدور آراء لازم الاجرای هیات عمومی دیوان عدالت اداری به شماره های ۶۴ مورخ ۹۴/۱/۱۳ و ۱۳۲۸ مورخ ۹۳/۸/۱۹ و ۱۳۰۶ مورخ ۹۸/۶/۲۶ و پیگیری های به عمل آمده و تصویب مصوبه شماره ۱۹۷۲۶ ت ۵۸۶۱۳-هـ مورخ ۱۴۰۰/۲/۲۶ هیات وزیران، مرخصی زایمان از شش ماه به نه ماه افزایش پیدا کرده است و ضرورتی به طرح شکایت در این خصوص در دیوان عدالت اداری وجود ندارد.

محمد علی نجفی در زندان است/ تقاضای آزادی مشروط داریموکیل مدافع محمدعلی نجفی با اشاره به اینکه موکلم یک سوم از دوران حبس خویش را گذرانده است و مشمول آزادی مشروط می شود اظهار داشت: ما تقاضای آزادی مشروط را دادیم ولی هنوز با آن موافقت نشده است.

حمیدرضا گودرزی در گفتگو با ایسنا با بیان این مطلب اظهار نمود: موکلم در روزهای عید به مرخصی آمد و همان روز اول تب و لرز داشت و پس از آزمایشات مشخص شد کرونا دارد و ۱۵ روز قرنطینه شد.

وی اضافه کرد: پس از آخر قرنطینه و بهبودی، موکلم باردیگر به زندان بازگشت.

گودرزی در انتها اظهار داشت: موکلم یک سوم از دوران حبس خویش را گذرانده است و مشمول آزادی مشروط می شود و ما تقاضای آزادی مشروط را دادیم ولی هنوز با آن موافقت نشده است.

نگاه امام (ره) به مردم تشریفاتی، سیاسی و مقطعی نبودرئیس دستگاه قضا اظهار داشت: سیاسیون معمولاً به مردم و اجتماعات مردمی نگاه ابزاری دارند، اما حقیقتاً نگاه حضرت امام (ره) به مردم تشریفاتی و سیاسی و مقطعی نبود.

به گزارش علم عدل به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، سید ابراهیم رئیسی رئیس دستگاه قضا در جلسه بامداد امروز دوشنبه (دهم خرداد ماه) شورایعالی قوه قضاییه، با گرامیداشت ایام رحلت جانسوز امام خمینی (ره) و سالروز قیام ۱۵ خرداد، بر ضرورت بازنگاه به آموز‎ه‎ها و سیره و سلوک بنیانگذار جمهوری اسلامی و تبیین شاخصهای مکتب سیاسی ایشان برای شناخت دقیق خط امام و رهروان آن تاکید کرد.

جنتی: دفاع رهبری از عملکرد شورای نگهبان مایه دلگرمی ما استدبیر شورای نگهبان اظهار داشت: مقام معظم رهبری همواره از مواضع و عملکرد شورای نگهبان در ادوار مختلف دفاع کردند که این امر مایه دلگرمی ما بوده است.

به گزارش علم عدل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان بامداد امروز (چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰) در جلسه این شورا با گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهدای قیام ۱۵ خرداد، اظهار داشت: درود خدا بر شهدای ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ که خون شان نقطه عطفی در قیام مردم ضد رژیم طاغوت بود که نهایتا منجر به پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) در سال ۱۳۵۷ شد.

وی با تکیه بر این که راه امام خمینی (ره) و شهدای ۱۵ خرداد که همان راه اسلام و قرآن است هیچگاه کهنه نمی گردد، تصریح کرد: باید دستورات و رهنمودهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی در تمامی ابعاد زندگی شخصی، اجتماعی و سیاسی ما مورد بهره برداری و عمل قرار گیرد.

وجود هفت زندان در استان تهران/ آزادی ۵۰۰۰ نفر و اعطای مرخصی به ۹۹۰۰ زندانی در سال ۹۹رئیس کل دادگستری استان تهران از آزادی پنج هزار نفر و اعطای مرخصی به ۹۹۰۰ زندانی در سال اطلاع داد.

به گزارش علم عدل به نقل از قوه قضاییه، محمد جواد حشمتی رئیس دادگستری استان تهران درباره اقدامات انجام شده از جانب دادگستری کل استان تهران در سال گذشته، اظهار نمود: از نظر رفع اطاله دادرسی به کمک مجموعه همه اجزای دادگستری و واحدهای قضایی در سال ۹۹ کار بزرگی صورت گرفته و در دادگستری استان تهران با ورودی ۲ میلیون و ۵۲۶ هزار پرونده در سال ۹۹ توانستیم بیشتر از ۲ میلیون و ۶۴۷ هزار پرونده رسیدگی نماییم که در این حوزه در واقع با افزایش ۱۸ درصدی در رسیدگی ها مواجه هستیم و بخشی از این تلاش ها از موجودی های منتقلی سالهای قبل و سنوات قبل بوده که به سال ۹۹ منتقل شده بود، خوشبختانه توانستیم بیشتر از ۱۲۰ هزار پرونده معوقه مسن سنواتی در سال ۹۹ را رسیدگی و تعیین تکلیف نماییم که در نوع خودش بی نظیر است.

چهارمین جلسه دادگاه حسن رعیت و دیگر متهمان برگزار شدچهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات حسن میرکاظمی معروف به حسن رعیت برگزار شد.

به گزارش علم عدل به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات حسن میرکاظمی معروف به حسن رعیت و ۲۱ متهم دیگر پرونده در شعبه۵ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی بابایی برگزار شد.

در ابتدای جلسه دادگاه، متهم منصور معتقد با بیان قاضی در جایگاه قرار گرفت و اتهامات نامبرده توسط قاضی مجدداً قرائت و به وی تفهیم گردید.

متهم معتقد خویش را برادر همسر متهم ردیف اول یعنی حسن میرکاظمی مشهور به رعیت معرفی نمود و با اشاره به اینکه هیچ یک از این اتهامات را قبول ندارم صحبت های خویش را این گونه شروع کرد که در ارتباط با افترا اختلال در نظام اقتصادی، بنده کارمند یک مجموعه تولیدی بودم که کارمندهای مختلفی داشته و من هم یکی از آنها بودم که چند سالی را به علل مختلفی در شرکت حضور نداشتم.

نظارت روزانه بر ۸۰ هزار نانوایی کار سختی است


رئیس سازمان تعزیرات حکومتی اظهار داشت: هرچند ۸۰ هزار واحد نانوایی در سطح کشور موجود است که نظارت روزانه بر این واحدها کار سختی است اما نظارت جزو تکالیف و وظایف سازمانی تعزیرات، اصناف، اتحادیه ها و سازمان پشتیبانی از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و.. است.
به گزارش علم عدل به نقل از خانه ملت، جمال انصاری رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، درباره گرانفروشی برخی نانوایان، اظهار داشت: قیمت نان مبحث پر بحثی است چونکه از یک سو جامعه مصرف کنندگان بسیار گسترده بوده و از طرفی بخشی زیادی از مردم از این مسیر ارتزاق می کنند.
وی ادامه داد: در چند سال قبل مبحث تغییر قیمت نان و یکسان سازی نرخ آرد همواره مطرح بوده اما تا زمانی که در اینباره تصمیمی دریافت نشده، سازمان تعزیرات حکومتی و سایر دستگاه ها مکلف اند با هر تغییری در کیفیت و کمیت نان برخورد کنند.

به آینده روشن سازمان تعزیرات امیدوارم

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در جلسه تکریم معاون سابق اجتماعی و جلوگیری از وقوع تخلفات و معرفی سرپرست این معاونت، اظهار داشت: نمی توانیم بگوییم در آینده نیازمند اقدامات جدید نیستیم، بلکه سازمان نیاز دارد چابک تر و دقیق تر خودش را برای شرایط آماده کند اما من به آینده روشن سازمان تعزیرات حکومتی اساسا امیدوارم.

به گزارش علم عدل به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، جمال انصاری در جلسه تکریم معاون سابق اجتماعی و جلوگیری از وقوع تخلفات و معرفی سرپرست این معاونت با حضور معاونان و مدیران ستادی سازمان، اظهار نمود: من وظیفه دارم از دکتر بارانی بعنوان یکی از مدیران علمی و اجرایی سازمان، تشکر کنم که در رویارویی با مسائل و مشکلات به خوبی مدیریت کردند و این از خصایص یک مدیر است که در برخورد با سختی ها بتواند مدیریت کند.

دادستان تهران: نامزدهای انتخاباتی از خطوط قرمز نظام عبور نکنند

دادستان تهران اظهار داشت: معاونین دادستان و دادستان های شهرستان ها در مواجه با جرائم تخلفات انتخاباتی سعه صدر لازم را داشته باشند و دقت نمایند از اموال عمومی و بیت المال له و یا ضد کاندیداهای انتخابات مورد استفاده قرار نگیرد و نامزدهای انتخاباتی در تبلیغات و سخنرانی ها از خطوط قرمز نظام عبور نکنند.

به گزارش علم عدل به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، علی القاصی در جلسه هماهنگی ارتقاء سطح عملکرد دستگاههای قضایی و امنیتی در انتخابات پیش رو، اظهار داشت: پیرامون جرائم تخلفات انتخابات لزوم دارد رویکرد پیشگیری بر مقابله مورد توجه قرار گیرد، ازاین رو معاونین دادستان و دادستان های شهرستان ها در مواجه با جرائم تخلفات انتخاباتی سعه صدر لازم را داشته باشند و دقت نمایند از اموال عمومی و بیت المال له و یا ضد کاندیداهای انتخابات مورد استفاده قرار نگیرد و نامزدهای انتخاباتی در تبلیغات و سخنرانی ها از خطوط قرمز نظام عبور نکنند و منافع ملی را بر مصالح و منافع شخصی، حزبی و جناحی و گروهی ترجیح دهند و در صورت عبور از خطوط قرمز نظام، وفق موازین قانونی قاطعانه و بدون در نظر گرفتن موقعیت و جایگاه، با آنها برخورد خواهد شد.

کاهش بیشتر از ۱۰ درصدی وقوع جرم در نیروهای مسلح کشوررئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور از کاهش بیشتر از ده درصدی وقوع جرم در نیروهای مسلح اطلاع داد.

به گزارش علم عدل به نقل از سازمان قضایی نیروهای مسلح حجت الاسلام والمسلمین بهرامی در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گلستان با بیان این خبر اضافه کرد: در بعضی استان ها مثل گلستان کاهش جرایم چشمگیرتر است.

جریمه ۵۶.۸ میلیاردریالی شرکت نوشابه سازی در آذربایجان شرقیمدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه ۵۶ میلیاردریالی یک شرکت نوشابه سازی در استان آذربایجان شرقی اطلاع داد.

به گزارش علم عدل به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، محسن عسکری با عرضه توضیحاتی در این رابطه اظهار نمود: بر مبنای اخبار دریافتی از تعزیرات حکومتی استان یزد در مورد افزایش خودسرانه قیمت انواع نوشابه تولید یک شرکت واقع در تبریز مبحث به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گزارش شد.

جریمه ۶۸۹ میلیاردریالی متخلفین عرضه خارج از شبکه مرغ در اصفهان
مدیر کل روابط عمومی تعزیرات حکومتی از جریمه ۶۸۹ میلیاردریالی عرضه خارج از شبکه مرغ اطلاع داد.
به گزارش علم عدل به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، محسن عسکری در این رابطه اظهار نمود: با تلاش شبانه روزی گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان اصفهان، ۲۴ عمده فروش متخلف مرغ که مبادرت به عرضه خارج از شبکه مرغ گرم کرده بودند شناسایی و پرونده های متشکله برای رسیدگی به شعبه هفتم بدوی تعزیرات حکومتی اصفهان ارجاع شد.

رأی بدوی پرونده فساد سه هزار میلیاردی فلاحتی در البرز صادر شد


رئیس کل دادگستری البرز اظهار داشت: رسیدگی به پرونده فلاحتی بعنوان یکی از مصوبات سفر رئیس قوه قضائیه در استان در دستور کار قرار گرفت که رای بدوی این پرونده در نظرآباد صادر شده و الان در مرحله تجدیدنظر قرار دارد که با تعیین شعبه ویژه در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

کاهش ۱۰ ساعت کاری کارمندان دارای معلولیت شدید الزامی استهیات عمومی دیوان عدالت اداری کاهش ۱۰ ساعت کاری کارمندان غیر هیات علمی دارای معلولیت شدید و خیلی شدید در کلیه دستگاههای اجرایی همچون دانشگاه ها را الزامی دانست.

به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا، دیوان عدالت اداری اعلام نمود: «هیات عمومی دیوان بند الف ماده ۳۹ آئین نامه مصوب هیات امنای دانشگاه قم را که طی آن ساعت کار کارکنان غیر هیات علمی دارای معلولیت شدید به ۴ ساعت کاهش یافته بود، باطل نمود. بر اساس گزارش مذکور، مصوبه هیات امنای دانشگاه قم با شکایت شخص حقیقی در هیات تخصصی دیوان عدالت اداری عنوان شد. هیات عمومی دیوان مصوبه هیات امنای دانشگاه قم را به سبب مغایرت با ماده ۲۸ قانون پشتیبانی از حقوق معلولان قابل ابطال دانست.

ابطال واگذاری بیمارستان امام خمینی (ره) کرجسازمان بازرسی کل کشور اعلام نمود که واگذاری بیمارستان امام خمینی (ره) کرج به علت آن چه «سوءجریان در نحوه انعقاد قرارداد واگذاری» اعلام شده، ابطال شد.

به گزارش علم عدل به نقل از سازمان بازرسی کل کشور، نتایج بازرسی های استانی این سازمان به این شرح است: «صدور حکم قطعی برای مدیرکل اسبق میراث فرهنگی گیلان۳۰۰ میلیارد از اعتبار ویژه مددجویان بهزیستی صرف کارت هدیه شدجلوگیری از هدر رفت ۸۰۰ مترمکعب آب روزانه در استان بوشهرپیگیری برای ابطال واگذاری بیمارستان امام خمینی (ره) کرج تضییع حقوق دولتی به میزان ۱۴۸ میلیاردریال در یکی از شعب بانکهای گرگان محکومیت قطعی مدیرکل سابق راه و شهرسازی استان هرمزگان به افترا اختلاس.

لزوم حضور مقتدرانه و هوشمندانه مردم در عرصه انتخاباترییس دیوان عالی کشور اظهار داشت: باید زمینه حضور مقتدرانه و هوشمندانه مردم را در عرصه انتخابات فراهم آوریم تا در سایه این مشارکت همگانی فردی پرارزش و انقلابی برای ریاست جمهوری انتخاب گردد.

به گزارش علم عدل به نقل از روابط عمومی دیوان عالی کشور، حجت الاسلام والمسلمین مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور در نشستی با مقامات قضایی استان چهارمحال و بختیاری یکی از وظایف مهم دستگاه قضا را صدور آراء متقن و مستدل عنوان نمود و اظهار داشت: خط مشی قوه قضائیه در دوره جدید حفظ کرامت انسانی شهروندان و رسیدگی سریع و دقیق به پرونده ها و نهایتاً صدور آراء متقن است.منبع:

1400/03/15
12:52:45
5.0 / 5
438
تگهای خبر: آزادی , آزمون , اتهام , اسلامی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت