دادستان نظامی مازندران خبر داد

دستگیر سردار قلابی حفاظت اطلاعات

دستگیر سردار قلابی حفاظت اطلاعات فردی که با معرفی خود بعنوان سردار حفاظت اطلاعات سپاه به کارچاق کنی در ادارات و دستگاه ها می پرداخت، دستگیر و بازداشت شد.به گزارش علم عدل به نقل از سازمان قضایی نیروهای مسلح، دادستان نظامی استان مازندران با بیان این خبر اظهار داشت: این شخص در تماس با ادارات دولتی و غیردولتی خویش را سردار نجفی از حفاظت اطلاعات سپاه معرفی و از این طریق تلاش می کرد برای خود و نزدیکانش تسهیلات و امتیازاتی فراهم نماید.

رحیم رحیمی درباره نحوه دستگیری متهم اظهار داشت: وی در اردیبهشت سالجاری با اداره کل راه و شهرسازی استان تماس گرفته و با عنوان جعلی سردار نجفی از مقامات حفاظت اطلاعات سپاه، درخواست ملاقات با مدیرکل برای پیگیری نامه ای را می نماید.

این مقام قضایی اظهار داشت: با گزارش مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران، مبحث در دست بررسی دادسرای نظامی و حفاظت اطلاعات سپاه کربلا قرار گرفت.

رحیمی اظهار داشت: به دنبال شناسایی و دستگیری این فرد، در تحقیقات بعمل آمده این دفعه خویش را نیروی حفاظت انصارالمهدی (عج) معرفی و بدون عرضه کارت شناسایی آدرس منزلی را در تهران برای آوردن مدارک شناسایی معرفی می کند.

وی ادامه داد: با بررسی ها به عمل آمده مشخص شد که این آدرس جعلی است و متهم به علت عدم همکاری و قصد فریب با قرار تأمین مناسب روانه بازداشتگاه شد.

رحیمی اظهار داشت: تحقیقات تکمیلی نشان داد که نامبرده، مدتی به صورت پیمانی در سپاه مشغول خدمت بوده و در سال 1386 منفک شده و ارتباط استخدامی با سپاه ندارد بنابراین پرونده پس از تکمیل تحقیقات به دادسرای عمومی ارسال خواهد شد.

منبع:

1400/03/13
11:44:27
5.0 / 5
208
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت