پدر و مادر بابك خرمدین:

عذاب وجدان نداریم

عذاب وجدان نداریم علم عدل: پدر و مادر بابک خرمدین بامداد امروز در جلسه بازپرسی در دادسرای جنایی حاضر شدند.به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا، پدر خرمدین در جلسه بازپرسی بامداد امروز در دادسرای جنایی اظهار داشت: هیچ کس به اندازه من مطالعه نکرده است. ۱۷ سال شبانه روزی تنها مشغولیت من خواندن کتاب بود و از زمانی هم که کرونا آمده، خانه ام ۳ ماه در چمخاله و بقیه در خانه، تمام خاطراتم را پاک نویس کردم و از پنج سالگی تا هم اکنون که ۸۱ ساله ام همه را نوشته ام.

وی در پاسخ به این سؤال که این همه شخصیت های تاریخی چرا به سمت بابک خرمدین رفتید؟ اظهار داشت: بخاطر این که ضد عرب بود. به علت این که عرب ها آن موقع در ایران بودند و ۲۷۰ سال بر ما حکومت کردند. نهضت از زمان ابومسلم آغاز شد. نهضت ابومسلم پنج سال بود. نهضت بابک ۲۲ سال بود. بابک ۲۲ سال با اعراب جنگید و این سبب شد که توانستیم اعراب را از ایران پاک و مقدس بیرون نماییم.

وی در پاسخ به سوال قاضی شهریاری که پرسید شما خودتان اهل نماز هستید؟ اظهار داشت: من از ۹ سالگی نماز و روزه ام ترک نشد و تا ۱۸ و ۱۹ سال پیش که جراحی پروستات انجام دادم.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا با عرب ها مشکل دارید؟ اظهار داشت: من با عرب ها مشکل دارم. دوستشان ندارم. قدرت داشته باشم کل عرب ها را از بین می برم.

قاضی شهریاری به پدر بابک خرمدین اظهار داشت: بسیاری از بزرگان دین ما عرب هستند.

پدر بابک خرمدین اظهار داشت: من ائمه اطهار را می پرستم، دوستشان دارم و پیرو مکتب علی و محمد هستم. به خاطر همین، حضرت علی می گوید بهترین سرمایه یک انسان فرزند نیک است منتها فرزندان من ۱۷ سال زمانی که دانشگاه رفتند بالاسرشان نبودم و خانمم با پنج کلاس نمی توانست آن طور که شایسته است جای من را پر کند.

پدر بابک خرمدین اظهار داشت: از هیچ کدام از قتل هایی که کردم عذاب وجدان ندارم. کابوسی به سراغم نمی آمد چون احساس گناهی نمی کردم و کسانی را که کُشتم فساد اخلاقی بالایی داشتند.
مادر بابک خرمدین هم در دادسرای جنایی در پاسخ به سوالی درباره این که شما بابت هر قتلی که بود ناراحت نمی شدید؟ اظهار داشت: اصلا ناراحت نیستم چون خیلی من زجر کشیدم و از دستشان اذیت شدم. کدام مادری راضی می شود بچه اش را بکشد.
وی درپاسخ به سوالی در خصوص این که سوال همه این است که چطور یک مادر راضی به قتل شده؟ اظهار داشت: راضی شده دیگر. اصلا هم ناراحت نیستم.

مادر بابک خرمدین در پاسخ به سوالی مبنی براینکه اگر برگردید به قبل همین کار می کنید ؟ اظهار داشت: بله. البته اگر خوب و مهربان باشند نه این کار نمی کنم. اصلا بابک من را می گرفت می زد. رویم نمی گردد بگویم با من چه کار می کرد.
وی درباره پاسخ به این سؤال که رابطه تان با شوهرتان خوب است؟ اظهار داشت: شوهرم خیلی هم خوب است. این که شوهرم من را بگیرد بزند یا فحش های بد بدهد، نه! اصلا این طور نیست.
مادر بابک خرمدین در پاسخ به سوالی در خصوص این که اول پیشنهاد قتل را چه کسی می داد؟ اظهار داشت: دوتایی باهم و شریکی بود. شوهرم گفت و من هم گفتم باشد. یعنی باهم قبول کردیم.
وی در پاسخ به این سؤال که فکر نمی کردید لو برود؟ اظهار داشت: نه خودمان بامداد گفتیم برویم پاسگاه بگوییم بابک را کشتیم. شوهرم این طوری گفت. می خواستیم بیاییم که ماموران آمدند.
مادر بابک خرمدین در پاسخ به این سؤال که چرا موارد قبلی را نگفتید؟ اظهار داشت: قبلی ها را دیگر نگفتیم.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا این درست است که چون بابک در جریان بود و امکان دارد برود به پلیس بگوید این طور شده است؟ اظهار داشت: نه بابک اصلا برایش مهم نبود.
وی درباره این که آیا بابک نمی گفت خواهرم کجاست؟ اظهار داشت: برایش مهم نبود. نپرسید. او فهمیده بود. می گفت آرزو نه زنگ می زند، نه خبری ازش هست، نکند بلایی سر آرزو آمده و کشته شده. اینها را می گفت ولی هیچ چیز دیگر برایش مهم نبود.

منبع:

1400/02/29
20:01:26
5.0 / 5
536
تگهای خبر: پلیس , تاریخی , دانش , زندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت