ستاد دیه اعلام كرد

گلریزان های مجازی آزادی ۱۲۱۶ زندانی غیرعمد را به دنبال داشت

گلریزان های مجازی آزادی ۱۲۱۶ زندانی غیرعمد را به دنبال داشت ستاد دیه کشور اعلام نمود: خیرین خداجو با کمک 1500 میلیارد ریالی خود در ماه مبارک رمضان زمینه آزادی تعداد 1216 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد را فراهم نمودند.


به گزارش علم عدل به نقل از روابط عمومی ستاد دیه کشور، با وجود محدودیت های ناشی از ویروس کرونا هموطنان نوعدوست بوسیله مشارکت در جشن های گلریزان تلویزیونی و آیین های آزادی برگزار شده در فضای مجازی زمینه آزادی ۱۰ زندانی زن و ۱۲۰۶ محکوم مالی مرد را فراهم نمودند که این میزان از استقبال عمومی در ضمن یک ماه بی سابقه بوده است.
*کمک های خیرین در ماه رمضان رشد دو برابری دارد
کمک خیرین برای آزادی این زندانیان رقمی بیش از یکهزار و پانصد میلیارد ریال که در مقایسه با زمان مشابه سال قبل که مبلغی در حدود ۷۴۰ میلیارد ریال جمع آوری گردید، رشد صد درصدی داشته است.
*بیشترین مشارکت در آزادی به استان اصفهان اختصاص دارد
اصفهانی ها با کمک ۲۱۲ میلیارد و ۴۱۳ میلیون ریالی خود در رأس لیست وجوهات اهدایی خیرین قرار گرفته و در رتبه های بعد مازندران و کرمان هستند که مردم این دو استان، هر کدام به ترتیب با پرداخت مبلغی بیش از ۱۹۰ و ۱۷۳ میلیارد ریال بیشترین کمک های واریزی را داشتند.
*نزدیک به ۲۶ درصد آزادی ها متعلق به سه استان است
از ۱۲۱۶ مورد آزادی صورت گرفته در ماه مهمانی، استان های اصفهان، گیلان و تهران در مجموع با آزادی ۳۱۳ زندانی محکوم به موضوعات غیرعمد ۲۶ درصد آزادی ها را به خود اختصاص داده اند.
*کاهش زندانی غیرعمد به ۴۹۳۸ نفر
با اهتمام نیکوکاران و با احتساب آزادی های صورت گرفته در مبارک ماه رمضان جمعیت زندانیان جرایم غیرعمد در وضعیت فعلی به تعداد ۴ هزار و ۹۳۸ نفر کم شد.1400/02/28
13:57:13
5.0 / 5
704
تگهای خبر: آزادی , رمضان , زندان , سابقه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت