یك مسئول خبر داد؛

دستگیری باند سرقت و دلالی نفت در اهواز

دستگیری باند سرقت و دلالی نفت در اهواز علم عدل: رئیس حراست شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اظهار داشت: اعضای یک باند سرقت و دلالی نفت خام در اهواز دستگیر شدند.


به گزارش علم عدل به نقل از شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، کوروش محمدی ضمن اعلام خبر دستگیری اعضای یک باند سرقت و دلالی نفت خام در اهواز اظهار داشت: در دو سال گذشته، مبادی و مقاصد سرقت، فروش و نگهداری غیر مجاز نفت خام در منطقه شناسایی شده و با همکاری مقام های انتظامی و قضائی، برخورد قانونی با افراد خاطی صورت پذیرفته که در نتیجه آن، آمار سرقت نفت خام در این منطقه به شدت کاهش یافته است.
وی اضافه کرد: افراد قانون شکن و سارقان در مناطق حاشیه شهر اهواز با نصب انشعاب های غیر مجاز روی خطوط لوله، مبادرت به سرقت نفت خام می کردند که با اجرای چند مرحله عملیات اطلاعاتی و حراستی، اغلب خاطیان به دام افتاده اند و همین مبحث سبب کاهش چشم گیر آمار سرقت نفت خام از خطوط لوله منطقه اهواز تا مرز ۹۰ درصد شده است.
رئیس حراست شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اظهار نمود: در آخرین عملیات از این دست، شامگاه پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت، فردی به نام ن. س که از سارقان و دلالان اصلی منطقه بود دستگیر و به مقام های انتظامی تحویل گردید. همدستان فرد دستگیرشده هم در این عملیات شناسایی و به مقام های انتظامی معرفی شده اند.

1400/02/26
13:37:31
5.0 / 5
714
تگهای خبر: شركت , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت