بازداشت متهمان اصلی پرونده رشت الكتریك و صنایع پوشش ایران

بازداشت متهمان اصلی پرونده رشت الكتریك و صنایع پوشش ایران دادستان مرکز استان گیلان از بازداشت متهمان اصلی پرونده کارخانه «رشت الکتریک ایران» و «صنایع پوشش ایران» اطلاع داد.به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا، مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام نمود: سید ابراهیم رئیسی شانزدهم بهمن ماه سال گذشته، در جریان سفر استانی به گیلان از کارخانه «رشت الکتریک» بازدید و رئیس کل دادگستری استان گیلان را مکلف کرد که با بکارگیری یک تیم قضایی مجرب با فوریت و به سرعت وضعیت شرکت رشت الکتریک را پیگیری کند و نحوه برخورد با متخلفان و کیفر آنها را به اطلاع مردم برساند.

رئیس قوه قضاییه همینطور در جریان بازدید از کارخانه صنایع پوشش ایران ضمن دستور برای تحت تعقیب قرار گرفتن فردی که کارخانه صنایع پوشش ایران را تخریب کرده است تصریح کرد که هر چه سریع تر با همت مسؤلان این کارخانه همه موانع همچون موانع حقوقی و قضایی برطرف شوند.

بنا به گزاش مرکز رسانه قوه قضاییه، حالا با گذشت کمتر از سه ماه از دستور و تاکیدات رئیس قوه قضاییه، سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان گیلان از بازداشت متهمان اصلی پرونده کارخانه رشت الکتریک ایران و همینطور صنایع پوشش ایران اطلاع داد.

وی اظهار داشت: پرونده کیفری خریداران شرکت رشت الکتریک ایران به افترا اختلال در نظام تولید در دادسرای عمومی و انقلاب رشت در حال رسیدگی است.

دادستان مرکز استان گیلان تصریح کرد: به لحاظ اهمیت مبحث و فنی و تخصصی بودن مسائل آن، قرار ارجاع امر به کارشناسان رسمی در سه رشته ماشین آلات، تاسیسات راه و ساختمان و روابط کارگری و کارفرمایی صادر شد که با وصول نظریه کارشناسان در دهم فروردین سال جاری و ابلاغ آن به وکیل متهمین نسبت به احضار آنان جهت تفهیم افترا و صدور قرار لازم و قانونی اقدام صورت گرفت و متهم اصلی بازداشت شد.

این مقام قضایی تصریح کرد: افترا متهم اصلی صنایع پوشش ایران هم اختلال در نظام تولید است.منبع:

1400/02/01
21:39:14
5.0 / 5
1257
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت