رییسی:

هیچ كس در كشور ما اجازه تخلف از قانون را ندارد

هیچ كس در كشور ما اجازه تخلف از قانون را ندارد علم عدل: رئیس قوه قضاییه اظهار داشت: هیچکس در کشور ما اجازه تخلف از قانون را ندارد و چنانچه مسئولی قانون را نقض کند مجازاتش مضاعف خواهد بود.


به گزارش علم عدل به نقل از قوه قضاییه، سید ابراهیم رئیسی در دیدار با نخبگان و نمایندگان اقشار مختلف مردم مازندران به بیان اظهاراتی پرداخت که محورهای مهم آن به شرح زیر است:
*در بازدیدی که از کارخانه نساجی قائمشهر داشتیم مشاهده کردیم فردی که این کارخانه به او واگذار شده بود نتوانست به تعهدات خود در خصوص اشتغالزایی برای ۲ هزار نفر تا سال ۹۰ عمل کند؛ چنانچه اشتغالزایی در این واحد تولیدی تحقق یافته بود، می توانست خیلی از مسائل در رابطه با اشتغال استان را رفع کند و به سهم خود در پیش گیری از وقوع لطمه های اجتماعی همچون طلاق موثر باشد.
*استان مازندران می تواند در حوزه های مختلف اقتصادی همچون کشاورزی، دامداری و دریا پیشتاز باشد. فعال شدن هر یک از این حوزه ها می تواند آمار اشتغال در استان مازندران را افزایش دهد.
*رئیس قوه قضاییه در واکنش به سخنان یکی از حضار در خصوص تغییر کاربری اراضی در یکی از روستاهای استان مازندران: با تغییر مغایر با قانون کاربری اراضی از ناحیه هر کسی برخورد خواهد شد و دراین زمینه اولویت با آلونک ها نیست بلکه اولویت ها با آن دسته از ویلاهای اشرافی است که در مقابل چشمان عام و خاص با تصرف اراضی و منابع طبیعی تولید شده اند. موضوع تغییر مغایر با قانون کاربری اراضی در روستای یاد شده از طرف دادگستری استان مازندران پیگیری خواهد شد.
*هیچکس در کشور ما اجازه تخلف از قانون را ندارد و چنانچه مسئولی قانون را نقض کند مجازاتش مضاعف خواهد بود.
این خبر تکمیل می شود...منبع:

1399/12/24
12:43:49
0.0 / 5
1010
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت