حشمتی تاكید كرد؛

لزوم ایجاد بانك آماری از آراء نقص شده در مراجع مختلف

لزوم ایجاد بانك آماری از آراء نقص شده در مراجع مختلف رئیس کل دادگستری استان تهران بر لزوم ایجاد بانک آماری از آراء نقص شده در مراجع مختلف اصرار کرد و اظهار داشت: باید به سمتی حرکت نماییم که صدور آراء در محاکم فیصله دهنده به دعاوی باشد.


به گزارش علم عدل به نقل از مهر، محمدجواد حشمتی مهذب، رئیس کل دادگستری استان تهران در نشستی با معاون و قضات معاونت نظارت و پیگیری با تاکید بر لزوم ایجاد بانک آماری از آرا نقص شده در مراجع مختلف اظهار داشت: این حوزه مرکز سنجش و ارزیابی اتقان آرا در سطح محاکم استان است و می تواند به ایجاد وحدت رویه در شعب کمک نماید.
رئیس کل دادگستری استان تهران اشاره کرد: باید به سمتی حرکت نماییم که صدور آرا در محاکم فیصله دهنده به دعاوی باشد.

وی ادامه داد: اطاله دادرسی در شعب دادگستری هم اکنون گریبان گیر معاونت نظارت و پیگیری نیز شده است که باید این مساله مرتفع شود. حشمتی مهذب ساماندهی وضعیت موجود در حوزه نظارت و پیگیری را یکی از اولویت های اصلی حال حاضر عنوان نمود و گفت ضمن پشتیبانی از این حوزه باید وضعیت با برنامه ریزی و تلاش جهادی به سمت مطلوب تری ارتقا یابد.

پرویز حاجی پور، معاون قضائی در امور نظارت و پیگیری پرونده های دادگستری استان تهران نیز در ابتدای این جلسه با ارائه گزارشی به تبیین وضعیت عملکردی این حوزه پرداخت.

1399/11/27
21:18:49
0.0 / 5
1053
تگهای خبر: پرونده , دادگستری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت