گفتگوی مهر؛

۲۱۰ محكوم جرائم غیرعمد در استان مركزی آزاد شدند

۲۱۰ محكوم جرائم غیرعمد در استان مركزی آزاد شدند مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد استان مرکزی از آزادی 210 نفر از محکومین جرایم غیرعمد این استان از شروع سال جاری تا حالا آگاهی داد.محمدحسن حسین بیگی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: رقم کل بدهی این زندانیان بیش از ۵۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بود که نزدیک به ۱۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان آن با دعوت از شکایت کنندگان بخشیده شد.
حسین بیگی اضافه کرد: نزدیک به ۳۷ میلیارد تومان بابت اعسار زندانیان پذیرفته شده و نیز ۱.۵ میلیارد تومان توسط مددجویان برای پرداخت مطالبات شاکیانشان تامین شده است و توانستیم برای حل پرونده های آنها ورود پیدا نماییم.
مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی اضافه کرد: بیش از ۷۶۰ میلیون تومان از محل تسهیلات بانکی پرداخت شده است.
به گفته وی در مجموع بیش از چهار میلیارد تومان از طرف ستاد دیه کشور نیز به صورت بلاعوض بابت آزادی زندانیان جرایم غیر عمد استان پرداخت شده است.
حسین بیگی اظهار داشت: هم اکنون ۱۱۹ محکوم جرایم غیر عمد در زندان های استان با رقم بدهی ۶۹ میلیارد تومان در استان وجود دارد.
مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی اظهار نمود: خیرین و مردم می توانند بوسیله شماره حساب جاری ۰۲۱۶۲۶۸۶۸۷۰۰۱ نزد بانک ملی ایران به نام نمایندگی ستاد دیه استان مرکزی نسبت به پرداخت کمک های نقدی خود برای آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد استان مرکزی اقدام نمایند.

1399/11/07
13:12:53
0.0 / 5
1315
تگهای خبر: آزادی , پرونده , زندان , شكایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت