سازمان قضایی نیروهای مسلح اعلام كرد

دستگیری جاعل اسناد قضایی در یك پرونده مهم مالی

دستگیری جاعل اسناد قضایی در یك پرونده مهم مالی مدیرکل حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح از دستگیری فردی که با جعل مهر و مدارک قصد داشت، وثیقه جعلی کلان برای یکی از متهمان پرونده های مهم مالی فراهم آورد، آگاهی داد.


به گزارش علم عدل به نقل از سازمان قضایی نیروهای مسلح علیرضا بیگمرادی مدیرکل حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح اظهار داشت: بعد از اشرف اطلاعاتی حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح درباب ساخت یک عدد مهر و تهیه اوراق اداری با آرم این سازمان، بلافاصله موضوع در دستور کار کارشناسان حفاظت و اطلاعات قرار گرفت و با اجرای یک سری اقدامات اطلاعاتی، فرد مظنون شناسایی شد.

وی ادامه داد: در بازرسی از این شخص، مهر و اوراق جعلی سازمان قضایی نیروهای مسلح کشف و متهم دستگیر و به همراه پرونده، تحویل مرجع قضایی شد.

مدیرکل حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح اظهار داشت: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد، متهم قصد داشته با بهره گیری از اوراق جعلی، در قالب نیابت قضایی به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان محمودآباد و متعاقباً ارجاع امر به کانون کارشناسان رسمی این شهرستان، ملکی را به قیمت بسیار بالاتر از ارزش واقعی آن کارشناسی و مقدمات تودیع وثیقه برای آزادی یکی از متهمان پرونده های مالی را فراهم آورد.

بگفته بیگمرادی نحوه ارتباط فرد دستگیر شده با متهمان پرونده در دست بررسی می باشد.

وی تلفن ۱۵۸۰ را برای ارتباط شهروندان با حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح اعلام نمود.1399/11/05
00:51:30
0.0 / 5
1338
تگهای خبر: آزادی , اسناد , پرونده , كانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت