مدیركل زندان های استان تهران از بازداشتگاه اوین بازدید كرد

مدیركل زندان های استان تهران از بازداشتگاه اوین بازدید كرد سیدحشمت اله حیات الغیب در بازدید سرزده از بازداشتگاه اوین، با مددجویان دیدار کرده و درخواست های  آنان را که اغلب قضایی بود، بررسی و دستورات لازم جهت پیگیری صادر نمود.


به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا، مدیر کل زندان های استان تهران اظهار داشت: با اجرای طرح غربالگری پرونده قضایی مددجویان که از برنامه های تحولی قوه قضاییه بوده و مورد تاکید ریاست سازمان زندان ها هم می باشد، وضعیت اغلب زندانیان در اسرع وقت رسیدگی و ارفاقات قانونی به افراد واجد شرایط اعطا می شود که خوشبختانه در استان تهران با تعامل مراجع قضایی، اقدامات ارزشمندی صورت گرفته است.
سیدحشمت اله حیات الغیب تصریح کرد: مجتمع قضایی ویژه زندانیان بازداشتگاه اوین هم افتتاح شده تا ضمن کاهش آمار اعزام به مراجع قضایی که ممکن بود آثار سوء و صدمه های مختلف داشته باشد، زندانی به سادگی با قاضی خود در ارتباط باشد و جلسات دادرسی هم سریعتر برگزار می گردد.
وی ضمن تقدیر از تلاشهای کارکنان بازداشتگاه بخصوص بخش قضایی اظهار داشت: اقدامات صورت گرفته بر اساس ارتقای حقوق شهروندی بوده و تلاش می شود زندانیان از تمام ارفاقات و تاسیسات حقوقی که قانون برایشان پیشبینی کرده، بهره مند شوند.
مدیرکل زندان های استان تهران با تکیه بر لزوم رسیدگی به درخواست های زندانیان و کمک به آزادی آنان اظهار داشت: بیشتر این بازدیدها در روزهای تعطیل با هدف بررسی وضعیت زندان ها، امور رفاهی و بهداشتی مددجویان و همینطور رسیدگی به مشکلات و بررسی راهکارهای موجود صورت می گیرد.
این خبر می افزاید: مدیر کل زندان های استان، با مددجویان و کارکنان شیفتی گفتگو کرده و وضعیت عرضه خدمات در همه حوزه های زندانبانی، امکانات بهداشتی و درمانی را بررسی کرد.
منبع:

1399/11/03
22:17:53
0.0 / 5
1473
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت