ضرورت هم افزایی تمام دستگاه ها برای مقابله با متصرفان اراضی ملی

ضرورت هم افزایی تمام دستگاه ها برای مقابله با متصرفان اراضی ملی به گزارش علم عدل مرکزی رئیس کل دادگستری استان مرکزی اظهار داشت: به منظور مقابله با متصرفان اراضی ملی و ساخت و سازهای غیرمجاز تمامی دستگاه ها باید هم افزایی داشته باشند تا خروجی کار، حفظ حقوق بیت المال و اراضی طبیعی و ملی باشد.


سیدعبدالمهدی موسوی روز چهارشنبه یکم بهمن در شورای سیاستگذاری حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان مرکزی اظهار نمود: با افرادی که در زمینه زمین خواری، کوه خواری، طبیعت خواری یا و... نقش داشته باشند باید برخورد جدی صورت بگیرد، دستگاه قضایی به دنبال تشکیل پرونده نیست، اما نمی توان قانون را تعطیل کرد.
رئیس کل دادگستری استان مرکزی خاطرنشان کرد: مدیران و مسؤلان باید در تمام امور اختلافات را کنار گذاشته و جهت گره گشایی از کار مردم تلاش کنند تا مردم آنها را خدمتگزار بدانند.
موسوی بیان نمود: تبلیغات سوء ضد نظام جمهوری اسلامی و مسؤلان و مردم از جانب دشمنان در جامعه کم نیست و در این برهه از زمان و با عنایت به این که سال آینده اتفاقات بزرگی پیش روست باید روحیه و امید به جامعه تزریق شود تا اعتماد مردم به نظام هم افزایش یابد.
وی افزود: رسیدگی به مبحث ساخت و سازهای خانه میران اراک نیازمند یک نشست تخصصی است و باید مبنای بررسی گزارش این ساخت و سازها سازمان بازرسی باشد. مسئولین و افرادی که در این خصوص کوتاهی کرده اند و مقصر هستند باید در این جلسات پاسخگو باشند. قلع و قمع کردن کار راحتی نیست اما بهرحال در این خصوص باید قانون اجرا شود.
منبع:

1399/11/02
23:26:09
0.0 / 5
1406
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت