رئیس كل دادگستری لرستان:

نرخ رسیدگی به پرونده ها در دلفان ۱۰۴ درصد است

نرخ رسیدگی به پرونده ها در دلفان ۱۰۴ درصد است علم عدل: لرستان رئیس کل دادگستری لرستان اظهار داشت: نرخ رسیدگی به پرونده ها در دلفان 104 درصد است.


محمد رزم ۱۳ دی ماه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه خوشبختانه آمار عملکرد همکاران قضائی شهرستان دلفان در باب کاهش ورودی و افزایش مختومه شدن پرونده ها، خوب و مفید و قابل قبول است؛ اظهار نمود: نرخ رسیدگی به پرونده ها در این شهرستان ۱۰۴ درصد را نشان می دهد؛ البته نیاز به ایجاد تعداد دیگری از مراجع قضائی و افزایش و تقویت چارت تشکیلاتی دادگستری دلفان هستیم.
وی اشاره کرد: در این راستا مجوز افتتاح شعبه دوم بازپرسی، مجوز افتتاح شعبه ۱۰۳ کیفری ۲ و مجوز شعبه سوم دادگاه حقوقی ستاندن شده است.
رئیس کل دادگستری لرستان با اعلان اینکه ایجاد این شعبات قضائی در جهت حل وفصل اختلافات و رفع اطاله دادرسی مؤثر است، اشاره کرد: با ایجاد دادگاه عمومی بخش «خاوه» هم موافقت شده است و ساختمان آن هم تملک شده و با تامین نیروی انسانی شاهد افتتاح آن خواهیم بود.
رزم با تاکید بر اینکه آمار زندانیان شهرستان و اقامت در زندان پارسیلون و زندان مرکزی خرم آباد نگران کننده است و سبب تحمل و زحمت برای خانواده آنان است، اضافه کرد: مدیرکل سازمان زندان های استان قول داده اند و پیگیری می شود تا شاهد افتتاح بازداشتگاه شهرستان دلفان در شهر نورآباد باشیم.
وی با اشاره به اینکه متأسفانه تعداد معتادین متجاهر در دلفان زیاد است و شاهد معضل کارتن خوابی و کودکان کار در این شهرستان هم هستیم، افزود: مدیرکل بهزیستی باید مساعدت کنند تا کمپ ترک اعتیاد ماده ۱۶ را افتتاح نماییم تا در جهت ساماندهی و کاهش معتادین مؤثر باشد.
رئیس کل دادگستری لرستان همین طور بر لزوم تسریع در صدور اسناد کاداستر و اسناد تک برگی تاکید و بیان کرد: ایجاد سامانه پایش تصویری شهر و کنترل ورودی و خروجی شهرستان در جهت پیش گیری از وقوع جرم مهم می باشد، قول پیگیری داده ایم تا بتوانیم در این راستا اعتباری تامین نماییم.
منبع:

1399/10/14
19:26:30
0.0 / 5
1401
تگهای خبر: اسناد , بازداشت , پرونده , جرم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت