مهدی جمالیان سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان زندان ها شد

مهدی جمالیان سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان زندان ها شد به گزارش علم عدل با صدور حکمی از جانب رئیس سازمان زندان ها، مهدی جمالیان بعنوان سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی این سازمان انتخاب شد.


به گزارش علم عدل به نقل از ایسنا، محمد مهدی حاج محمدی با صدور حکمی، مهدی جمالیان را بعنوان سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی انتخاب کرد.
در حکم انتصاب جمالیان آمده است:
" بایستی مدیریت ما در امر زندان جوری باشد که زندان به معنای واقعی کلمه «آموزشگاه نیکی ها» شود "
مقام معظم رهبری (حفظه الله)
برادر گرامی جناب آقای مهدی جمالیان
با سلام و تحیت
ضمن تشکر از زحمات جناب آقای علیرضا بابایی در دوران تصدی حوزه ریاست، نظر به تعهد و تجارب و سوابق پرارزش جنابعالی، به باعث این ابلاغ به عنوان سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان منصوب می شوید.
انتظام اموردرستاد سازمان، نظارت کلان بر عملکرد کلیه ی حوزه های ستادی و ادارات کل استان ها، رصد و پیگیری مستمر عملکرد مدیران بر مبنای اولویت ها و سیاست های ابلاغی همچون صیانت و مواظبت در نحوه هزینه کرد بیت المال و پرهیز از هرگونه تجمل گرایی و تبعیض در کنار شناسایی و بکارگیری نیروهای توانمند و انقلابی بر مبنای اصول شایسته سالاری همینطور انعکاس شایسته و هوشمندانه خدمات همکاران عزیز در سطح کشور به جامعه با استفاده از ابزارهنر، مورد انتظار می باشد.
امید است با استعانت ازمدد الهی وارواح طیبه شهدا ودرظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) در انجام امور محوله، موفق باشید.
محمد مهدی حاج محمدی


همینطور در حکم دیگری علیرضا بابایی که پیش از این بعنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع تعیین شده بود با حفظ سمت بعنوان مشاور رئیس سازمان انتخاب شد.
در حکم انتصاب علیرضا بابایی هم آمده است:
برادر گرامی جناب آقای علیرضا بابایی
سرپرست محترم معاونت توسعه مدیریت و منابع
با سلام و تحیّت
با توجه به پذیرش مسئولیت معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان و ضرورت تمرکز کامل بر این مسئولیت خطیر، ضمن تشکر از زحمات و خدمات پرارزش در روزهای تصدی حوزه ریاست و نظر به تعهد و تجارب جنابعالی، به باعث این ابلاغ " به عنوان مشاور ریاست سازمان" منصوب می شوید.
امید است با استعانت از مدد الهی و ارواح طیبه شهدا و در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) در انجام امور محوله، موفق باشید.1399/09/27
11:05:03
5.0 / 5
1576
تگهای خبر: ابلاغ , حكم , خدمات , زندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
حقوق و وكالت، مشاوره حقوقی آنلاین و خدمات وكالتی
alameadl.ir - حقوق مادی و معنوی سایت علم عدل محفوظ است

علم عدل - وکالت و حقوق علم عدل

حقوق و وکالت